Відділ транспортерних стрічок, конвеєрів:
Відділ рукавів, техпластини, гальмівних стрічок:
Відділ ременів:
Відділ транспортерних стрічок, конвеєрів:
Відділ рукавів, техпластини, гальмівних стрічок:
Відділ ременів:
Email:

Стрічка транспортерна

Транспортерна стрічка
Виникли будь-які питання?
Зв'яжіться з нами за телефонами або через форму зворотного зв'язку!
Транспортерна стрічка

Транспортерна стрічка використовується для різних робіт з транспортування різноманітних кускових і насипних вантажів: руд кольорових і чорних металів, вугілля та гірських порід, малоабразивних матеріалів. Саме тому існує безліч типів конвеєрних стрічок, які представлені на нашому сайті.

Зацікавила високоякісна конвеєрна стрічка? Купити її за хорошою ціною можна у нас. Тому допоможемо розібратися з тим, на що варто звернути увагу, і для яких завдань призначено той чи інший тип транспортерної стрічки.

Стрічка транспортерна є найважливішою деталлю стрічкового конвеєра. Вона виконує функцію переміщення різноманітних вантажів по всій своїй довжині в горизонтальній площині або під нахилом.

Конструкція транспортерної стрічки

Транспортерна стрічка
 1. Робоча гумова обкладка транспортерної стрічки;
 2. Тканинні прокладки з натуральних, синтетичних або комбінованих волокон — каркас конвеєрної стрічки;
 3. Гумові прокладки, що з’єднують шари прокладного матеріалу конвеєрних стрічок;
 4. Неробоча гумова обкладка;
 5. Гумовий борт, призначений для захисту транспортерних стрічок від розшаровування і від впливу агресивних середовищ.

За призначенням стрічки конвеєрні діляться на:

 1. Шахтні транспортерні стрічки — основною властивістю таких стрічок є захищеність від загоряння (самозатухання).
 2. Морозостійкі — призначені для роботи за низьких температур (до -60°С).
 3. Теплостійкі — призначені для транспортування гарячих вантажів до +200°С.
 4. Харчові транспортерні стрічки — застосовуються на підприємствах, де стрічка входить в безпосередній контакт з харчовими продуктами. Основна властивість такого виду конвеєрних стрічок — не відбувається жодних хімічних реакцій під час контакту харчових продуктів з поверхнею стрічки.
 5. Оливо/бензостійкі — мають хімічну стійкість до різних типів мастила або палива.
 6. Стрічки конвеєрні загального призначення — призначені для роботи на конвеєрах середньої навантаженості (за міцнісними та температурними показниками). Це найпоширеніший тип конвеєрних стрічок.

За типом каркаса розрізняють такі види транспортерних стрічок

 1.  
  • Стрічка конвеєрна гумотканинна (з тканинним каркасом) — найрозповсюдженіший тип стрічок. Каркас зроблено із тканини як натуральної (бавовна), так і синтетичної спеціального плетіння. Міцність тканини складає від 55 до 400 Н/мм.
   
 2. Стрічка конвеєрна із каркасом зі сталевих тросів (гумотросова) — призначається для конвеєрів, довжина яких перевищує 300 м. Здебільшого такі конвеєри транспортують важкі та великі вантажі (каміння, вугілля, колоди тощо).

ТОВ “Харківгумотехніка” займається виробництвом і продажем транспортерної стрічки будь-якого типу. У нас ви можете замовити та купити транспортерну стрічку, яка відповідає всім стандартам ДСТУ і є однією з найякісніших транспортерних стрічок України. До того ж ціна конвеєрної стрічки є абсолютно прийнятною. Тому для більшості підприємств, що використовують стрічкові конвеєри, стрічка транспортерна від ХарківГумоТехніка є найкращою з точки зору співвідношення ціна-якість.

Також у нас Ви можете купити конвеєрну стрічку б/в.

Якщо Вам терміново потрібна транспортерна стрічка у Києві, гальмівна стрічка, купити її можна у нас з доставкою по всій Україні й за привабливою ціною. Ваше замовлення буде виконано в найкоротші терміни та доставлене в будь-яке місто України, включно з Харковом, Києвомомом тощо. Для цього вам достатньо заповнити заявку на стрічку транспортерну, вказавши якомога докладніше всі особисті вимоги.

За більш детальною інформацією Ви завжди можете звернутися до наших фахівців. Телефонуйте – будемо раді Вам допомогти!

Виникли будь-які питання?

Зв'яжіться з нами за телефонами або через форму зворотного зв'язку!