Відділ транспортерних стрічок, конвеєрів:
Відділ рукавів, техпластини, гальмівних стрічок:
Відділ ременів:
Відділ транспортерних стрічок, конвеєрів:
Відділ рукавів, техпластини, гальмівних стрічок:
Відділ ременів:
Email:

Листова резина

Чому ми:
Величезний досвід
Сертифікати на продукцію
Рішення під ключ
Будь-які способи оплати
Виникли будь-які питання?

Зв'яжіться з нами за телефонами або через форму зворотного зв'язку!

Листова резина
Виникли будь-які питання?
Зв'яжіться з нами за телефонами або через форму зворотного зв'язку!
Листова резина

ВАТ “Харківгумотехніка” пропонує своїм клієнтам різноманітні гумотехнічні вироби, у тому числі техпластину (технічна пластина Україна, Харків) гумову, техпластину ТМКЛ, техпластину МБС, техпластину губчасту, техпластину пористу. Наша компанія пропонує техпластину різних виробників. Також у нас Ви можете придбати послуги, пов’язані з футеруванням конвеєрних барабанів за допомогою технічної пластини з гуми.

Технічна пластина ГОСТ 7338-90 (техпластина Україна, Харків) — це спеціальний гумотехнічний виріб, малостійкий до впливів мастила, тепла, кислот, холоду, бензину та лугів. Її використовують у виробництві ГТВ, призначених для ущільнення з’єднань, а саме щоб зменшити або уникнути тертя між металевими та іншими поверхнями (виконує функцію прокладки).

Техпластина ТМКЛ (тепло-морозо-кислото-лугостійка) застосовується в агресивних середовищах (кислотні середовища, у прісній/морській/стічній та промисловій воді, що не містить органічних розчинників; в інертних газах під тиском від 0,05 до 0,4 МПа, а також у концентрованих кислотних, соляних та лужних розчинах, з концентрацією не більш як 20% й під тиском від 0,05 до 10,0 МПа). Робочі температури для техпластини ТМКЛ — від -45 до +80°С.

Техпластина МБС (масло-бензостійка техпластина) застосовується у середовищах інертних газів (тиск від 0,05 до 0,4 МПа), у повітряному середовищі приміщень та посудин, у нафтовому пальному, у бензині (тиск від 0,05 до 10,0 МПа) й азоті. Робоча температура техпластини МБС складає від -30 до +80° С.

Листова резина

Техпластина губчаста (техпластина пориста) — це гумотехнічні вироби з пористого матеріалу. Техпластину губчасту виготовляють на основі каучуку твердого (або з латексу). Цей матеріал має тепло- та звукоізоляційні властивості й одночасно є герметиком. Техпластина губчаста (пориста) використовується як амортизатор, у галузях машинобудування та приладобудування для ущільнення роз’ємних з’єднань, як віброізолятор, як прокладка на тарі, також у виробництві спинок та сидінь тощо. Техпластина губчаста й пориста використовуються у запилених, повітряних середовищах, а також у середовищах, де є бризки води. Ця пластина не витримує контакту з різними мастильними матеріалами, бензином, гасом, лугами та кислотами, газами.

Якщо Вас цікавить техпластина (технічна пластина) гумова, ТМКЛ, МБС, пориста, губчаста, шевронна стрічка, ВАТ “ХарківГумоТехніка” завжди допоможе Вам постачанням.

ТОВ “Харківгумотехника” постачає техпластину в Вінницьку, Волинську, Дніпропетровську, Житомирську, Закарпатську, Запорізьку, Івано-Франківську, Київську, Кіровоградську, Львівську, Миколаївську, Одеську, Полтавську, Рівненську, Сумську, Тернопільську, Харківську, Херсонську, Хмельницьку, Черкаську, Чернігівську, Чернівецьку області.

Ваше замовлення може бути доставлене в зручний для Вас час в усі області та міста України. Ви можете уточнити дату, час і маршрут доставки у менеджера. Ціну на техпластину на момент замовлення з’ясовуйте у менеджера

Якщо ви вирішите купити техпластину в нас, Ваше замовлення на техпластини може бути виконане в таких містах: Олександрія, Бахмут, Біла Церква, Бердичів, Бердянськ, Біла Церква, Білгород-Дністровський, Бориспіль, Бровари, Вінниця, Вознесенськ, Володимир-Волинський, Вишневе, Горішні Плавні, Дніпро, Дрогобич, Дубно, Дунаївці, Жовті Води, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ізмаїл, Кам’янець-Подільський, Кам’янське, Київ, Коломия, Кропивницький, Ковель, Коростень, Кременчук, Кривий Ріг, Лубни, Луцьк, Львів, Мелітополь, Миргород, Мукачево, Миколаїв, Нова Каховка, Ніжин, Нікополь, Новоград-Волинський, Обухів, Одеса, Павлоград, Первомайськ (Миколаївська обл.), Подільськ, Полтава, Прилуки, Рівне, Славута, Сміла, Сторожинець, Стрий, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Чорноморськ, Шостка, Южноукраїнськ

За більш детальною інформацією Ви завжди можете звернутися до наших фахівців. Телефонуйте – будемо раді Вам допомогти!

Виникли будь-які питання?

Зв'яжіться з нами за телефонами або через форму зворотного зв'язку!