Відділ транспортерних стрічок, конвеєрів:
Відділ рукавів, техпластини, гальмівних стрічок:
Відділ ременів:
Відділ транспортерних стрічок, конвеєрів:
Відділ рукавів, техпластини, гальмівних стрічок:
Відділ ременів:
Email:

Стрічкові конвеєри (транспортери)

Чому ми:
Величезний досвід
Сертифікати на продукцію
Рішення під ключ
Будь-які способи оплати
Виникли будь-які питання?

Зв'яжіться з нами за телефонами або через форму зворотного зв'язку!

Cтрічкові конвеєри
Виникли будь-які питання?
Зв'яжіться з нами за телефонами або через форму зворотного зв'язку!
Cтрічкові конвеєри

ТОВ “Харківгумотехника” постачає клієнтам стрічкові конвеєри/транспортери, в тому числі спеціальної конструкції та загального призначення.

Стрічкові конвеєри (транспортери) для керування розгоном/гальмуванням здебільшого комплектуються пристроями плавного пуску (частотні перетворювачі), які забезпечують управління швидкістю приводу. Таким чином керування здійснюється як з єдиного АРМ оператора, так і з розташованих локально пультів управління.

Cтрічкові конвеєри

Для переміщення різних, в тому числі кускових, сипких і штучних вантажів на рассоянія до 10-12 км використовують горизонтальні транспортери, крутопохилі ковейери, безроликові транспортери, пересувні ковейери і спеціальні транспортери великих розмірів, які складають з окремих секцій. Полотно може бути прямолінійним і знаходитися у горизонтальній площині, або ж мати складну конфігурацію. Для переміщення штучних вантажів використовуються переважно транспортери з плоскою стрічкою. Рух стрічкового конвеєра забезпечує приводна станція або привод, що складається з редуктора, електродвигуна, з’єднувальних муфт та барабана. Насипні вантажі потрапляють на транспортер через воронку або спрямівний лоток, а розвантажують за допомогою скидача (плужкового або барабанного). Транспортні стрічкові конвеєри – доволі надійні та забезпечують високу продуктивність. Ширина використовуваних конвеєрних тканинних стрічок – в діапазоні від 300 до 2000 мм. Стрічка рухається зі швидкістю до 4 метрів на секунду. Для навантаження/розвантаження, а також на будівництві використовують пересувні транспортери.

Стрічковий конвеєр для транспортування породи

Основні переваги транспортерів полягають в простоті конструкції, високій надійності, довговічності. Вони легко піддаються автоматизації, прості в обслуговуванні. Застосування конвеєрів обмежується лише можливими кутами нахилу настилу. Розрізняють конвеєри загального і спеціального призначення. Аби запобігти прогинанню стрічки в проміжку між приводним і натяжним барабанами під неї по всій довжині встановлюють опорні ролики. Стрічка приводиться в рух завдяки силі тертя, що виникає при обертанні приводного барабана. Рух по гнучкому настилу (стрічці) передається від приводу, розташованого в приводній станції, що складається з електродвигуна і редуктора. Натяг пересувного настилу здійснюється за допомогою спеціальних гвинтових або вантажних пристроїв, розташованих в натяжній станції.

У ТОВ “Харківгумотехника” Ви можете придбати основні вузли транспортерів, а саме: барабани, стрічки, приводні та натяжні пристрої, роликоопори, а також стрічкові транспортні конвеєри в зборі будь-якої довжини і продуктивності.

ТОВ “Харківгумотехника” поставляє такі види транспортерів:

܀ Горизонтальні транспортні конвеєри (для транспортування насипних вантажів); ܀ Горизонтальні транспортні конвеєри (для транспортування штучних вантажів); ܀ Крутопохилі стрічкові конвеєри з кутом транспортування від 18 до 45º; ܀ Спеціальні стрічкові конвеєри (з конвеєрною стрічкою з виступами та гофробортами); ܀ Безроликові транспортні конвеєри (волокуші); ܀ Пересувні транспортні конвеєри.

ТОВ “Харківгумотехника” постачає стрічкові конвеєри в Вінницьку, Волинську, Дніпропетровську, Житомирську, Закарпатську, Запорізьку, Івано-Франківську, Київську, Кіровоградську, Львівську, Миколаївську, Одеську, Полтавську, Рівненську, Сумську, Тернопільську, Харківську, Херсонську, Хмельницьку, Черкаську, Чернігівську, Чернівецьку області.

Ваше замовлення може бути доставлене в зручний для Вас час в усі області та міста України. Ви можете уточнити дату, час і маршрут доставляння у менеджера. Звертайтеся до свого менеджера щодо ціни транспортерних стрічкових конвеєрів на момент замовлення.

Якщо ви вирішите купити стрічковий конвеєр (транспортер) у нас, Ваше замовлення може бути виконане в таких містах: Олександрія, Бахмут, Біла Церква, Бердичів, Бердянськ, Біла Церква, Білгород-Дністровський, Бориспіль, Бровари, Вінниця, Вознесенськ, Володимир-Волинський, Вишневе, Горішні Плавні, Дніпро, Дрогобич, Дубно, Дунаївці, Жовті Води, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ізмаїл, Кам’янець-Подільський, Кам’янське, Київ, Коломия, Кропивницький, Ковель, Коростень, Кременчук, Кривий Ріг, Лубни, Луцьк, Львів, Мелітополь, Миргород, Мукачево, Миколаїв, Нова Каховка, Ніжин, Нікополь, Новоград-Волинський, Обухів, Одеса, Павлоград, Первомайськ (Миколаївська обл.), Подільськ, Полтава, Прилуки, Рівне, Славута, Сміла, Сторожинець, Стрий, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Чорноморськ, Шостка, Южноукраїнськ

За більш детальною інформацією Ви завжди можете звернутися до наших фахівців. Телефонуйте – будемо раді Вам допомогти!

Виникли будь-які питання?

Зв'яжіться з нами за телефонами або через форму зворотного зв'язку!