Відділ транспортерних стрічок, конвеєрів:
Відділ рукавів, техпластини, гальмівних стрічок:
Відділ ременів:
Відділ транспортерних стрічок, конвеєрів:
Відділ рукавів, техпластини, гальмівних стрічок:
Відділ ременів:
Email:

Виробництво роликів конвеєрних

Чому ми:
Величезний досвід
Сертифікати на продукцію
Рішення під ключ
Будь-які способи оплати
Виникли будь-які питання?

Зв'яжіться з нами за телефонами або через форму зворотного зв'язку!

Виробництво конвеєрних роликів
Виникли будь-які питання?
Зв'яжіться з нами за телефонами або через форму зворотного зв'язку!

Виробництво роликів конвеєрних

ТОВ «ХарківГумоТехніка» пропонує конвеєри стрічкові та деталі до них власного виробництва. Одним з напрямків нашої діяльності є проектування та виготовлення роликів конвеєрних, що повністю відповідають вимогам ГОСТ 22646-77. Інженери компанії під час виробництва враховують фактори, що призводять до зношення роликів конвеєрних та транспортерного обладнання. Саме тому наша продукція цілком задовільняє очікування замовників.

Виготовлення роликів для конвеєрів

Для отримання якісної продукції ми застосовуємо надійні матеріали та сучасні технології. Під час проектування враховуються умови експлуатації устаткування на заводах і підприємствах різних галузей промисловості, у складських комплексах та на виробничих лініях.

Один з основних секретів тривалої служби ролика — використання підшипників у захищеному від пилу корпусі, виробленому із матеріалів стійких до корозії. Тип підшипника підбирається залежно від діаметра ролика, рівня навантаження та місця встановлення на конвеєрі. Це можуть бути кулькові вальниці з металевою та пластиковою шайбою від потрапляння пилу або роликові підшипники. Підшипники роликові у корпусі розраховані на радіальні навантаження.

Для виготовлення продукції, що експлуатується на заводах з високим рівнем запиленості, підшипники розміщують у корпусі з канальними лабіринтами, заповненими мастилом Літол. Завдяки такій технології строк служби підшипникового вузла, ролика й конвеєрного устаткування загалом значно збільшується. Крім того, в разі виходу підшипника з ладу можна оперативно виконати заміну як самої вальниці, так і корпусу без тривалої зупинки стрічки.

Окрема увага під час проектування та виготовлення роликів приділяється співвісності підшипників. Обичайка й вісь ролика виготовляються із неіржавної конструкційної сталі. Для зменшення сил тертя між стрічкою та корпусом ролика, а також для підвищення амортизаційних характеристик на ділянках із підвищеним навантаженням застосовується технологія футерування, тобто сталева труба, в якій знаходяться підшипники та вісь, покривають шаром гуми. Ця технологія дає змогу знизити навантаження на привод конвеєра й саму стрічку. Також ми пропонуємо виробництво конвеєрних роликів з обичайкою з полімерних матеріалів.

Замовити виробництво конвеєрних роликів у Харкові

Компанія «Харків ГумоТехніка» співпрацює з промисловими підприємствами України, Європи, СНД. Ми постачаємо конвеєри, ролики, роликоопори, стрічки транспортерні та іншу продукцію на заводи, фабрики, до складських логістичних центрів й на підприємства гірничодобувної промисловості. Для замовлення послуг з проектування та виготовлення роликів потрібної конфігурації звертайтесь до наших менеджерів

Уточніть вартість і терміни виготовлення у фахівців “ХарківГумоТехніка”.

Виникли будь-які питання?

Зв'яжіться з нами за телефонами або через форму зворотного зв'язку!