Відділ транспортерних стрічок, конвеєрів:
Відділ рукавів, техпластини, гальмівних стрічок:
Відділ ременів:
Відділ транспортерних стрічок, конвеєрів:
Відділ рукавів, техпластини, гальмівних стрічок:
Відділ ременів:
Email:

Роликоопори

Чому ми:
Величезний досвід
Сертифікати на продукцію
Рішення під ключ
Будь-які способи оплати
Виникли будь-які питання?

Зв'яжіться з нами за телефонами або через форму зворотного зв'язку!

Роликоопори
Виникли будь-які питання?
Зв'яжіться з нами за телефонами або через форму зворотного зв'язку!

Роликоопори для стрічкових конвеєрів у Харкові

Основним конструктивним елементом стрічкового конвеєра є роликоопори, тобто металеві конструкції, на котрих закріплено ролики. Саме завдяки роликоопорам конвеєрним забезпечується прямолінійне пересування стрічки вздовж заданої траєкторії. ВАТ «ХарківГумоТехніка» пропонує свої послуги: роликоопори власного виробництва для транспортерів стрічкових будь-якого типу. Також у нашому асортименті ви знайдете весь спектр запчастин для ефективної роботи стрічок конвеєрних: підшипники, стрічки транспортерні, ролики.

Роликові опори: їхні характеристики та конструкція

Основне навантаження в процесі транспортування вантажів по стрічці приходиться на роликоопори конвеєрні, тому щодо них згідно з ГОСТ висуваються доволі суворі вимоги. Роликоопори повинні відповідати наступним характеристикам для забезпечення ефективної роботи стрічкового транспортера:

܀ мінімальний опір обертанню; ܀ для їхнього виробництва мають використовуватися матеріали стійкі до корозії та абразивного зносу; ܀ прості у застосуванні та обслуговуванні, аби в разі виходу з ладу роликоопори чи окремого ролика заміну можна було б виконати без тривалої зупинки; ܀ роликоопори стрічкових конвеєрів повинні витримувати вагу вантажів, що транспортуються.

Ще одна причина замовити роликоопори нашого виробництва — вони гарантують центрування стрічки, створюють необхідну жолобчастість верхньої гілки конвеєра, не дозволяють їй переміщуватися вбік під час транспортування вантажу. Роликоопори постачаються як зі встановленими на них роликами, так і без них залежно від типу конвеєра й характеру вантажів.

Різновиди роликових опор для конвеєра

Для пересування штучного вантажу — коробок, невеликих шматків породи, цегли, ящиків тощо — застосовуються прямі роликоопори для верхньої гілки конвеєра. Їх також встановлюють на транспортерах для ручного сортування чи обробки товару. На завантажувальній ділянці стрічки використовують, зазвичай, амортизаційні роликоопори з гумовими кільцями, завдяки чому сильні навантаження не впливають негативно на конструкцію конвеєра.

Ми займаємося виготовленням й інших видів роликових опор:

܀ роликоопори верхні жолобчасті — надають верхній гілці стрічки потрібне заглиблення по центру для транспортування насипного вантажу, розрізняються кутом нахилу жолоба; ܀ роликоопори прямі нижні для підтримування нижньої гілки стрічки; ܀ центрувальні роликоопори — на них встановлюють ролики-дефлектори й використовують для запобігання сходженню стрічки з основних опор.

Залежно від умов експлуатації, в яких використовується конвеєрна стрічка, ми виробляємо роликоопори легкої, середньої та важкої категорії. Останні застосовуються на гірничодобувних підприємствах, у шахтах, на заводах і фабриках для транспортування важких вантажів.

Роликоопори жолобчасті у стандартному виконанні випускаються з кутом нахилу роликів 30 градусів. Але за бажанням замовника роликоопора жолобчаста виготовляється з кутом нахилу роликів у межах від десяти до 45 градусів. А для встановлення на ділянках подачі вантажів на стрічку рекомендуємо застосовувати роликоопори амортизаційні для подовження терміну служби конвеєрних вузлів.

Замовити виробництво роликоопор у Харкові

ВАТ «ХарківГумоТехніка» — одне з провідних підприємств з виробництва стрічкових транспортерів та комплектовання до них. У нашому асортименті представлено весь спектр продукції для ефективної роботи завантажувальних конвеєрів різних типів.

Якщо вас цікавлять роликоопори, ролики різних видів і конвеєрні стрічки, отримати більш детальну інформацію про терміни виробництва і постачання ви зможете у наших менеджерів.

Уточніть вартість і терміни виготовлення у фахівців “ХарківГумоТехніка”.

Виникли будь-які питання?

Зв'яжіться з нами за телефонами або через форму зворотного зв'язку!