Відділ транспортерних стрічок, конвеєрів:
Відділ рукавів, техпластини, гальмівних стрічок:
Відділ ременів:
Відділ транспортерних стрічок, конвеєрів:
Відділ рукавів, техпластини, гальмівних стрічок:
Відділ ременів:
Email:

Ролики стрічкового транспортера

Чому ми:
Величезний досвід
Сертифікати на продукцію
Рішення під ключ
Будь-які способи оплати
Виникли будь-які питання?

Зв'яжіться з нами за телефонами або через форму зворотного зв'язку!

Ролики стрічкового транспортера
Виникли будь-які питання?
Зв'яжіться з нами за телефонами або через форму зворотного зв'язку!

Ролики для стрічкових транспортерів в Харкові

Компанія “ХарьковРезиноТехника” робить увесь спектр роликів для транспортерних стрічок різних модифікацій, призначених для експлуатації в різних умовах. Ролики нашого виробництва в різному виконанні – сталеві, прогумовані, пластикові – успішно експлуатуються на багатьох підприємствах як в Україні, так і за її межами.

Які ролики транспортерні ми випускаємо

У нас ви можете замовити виробництво і постачання роликів для стрічкових транспортерів у будь-який регіон України. Ролики, що обертаються, є невід’ємним елементом конструкції транспортера. Їх основні завдання:

܀ натягнення і підтримка нижньої і робочої гілки стрічки; ܀ фіксують стрічку і не дають їй зміщуватися в процесі роботи; ܀ ролики для стрічкових конвеєрів сприймають на себе частину навантаження; ܀ забезпечують безшумну експлуатацію конвеєра упродовж усього його терміну служби.

Залежно від умов експлуатації і типу навантаження, ролики можуть класифікуватися по цілому ряду ознак. Так, на ділянках, де робиться завантаження стрічки, встановлюють амортизуючі ролики, тобто футеровані гумовими кільцями. Вони не лише відрізняються підвищеним ресурсом, але і захищають саму стрічку від деформацій і ушкоджень.

Ролики дефлектори перешкоджають зміщенню робочого полотна, задають траєкторію руху стрічки і її форму з жолобом посередині. Їх встановлюють з проміжком 5-15 метрів залежно від довжини транспортерної лінії. Вони можуть бути різного розміру і діаметру. Корпус ролика дефлектора є металевою трубою з гарячекатаної сталі. Є також варіанти у виконанні з пластика або прогумовані.

Гладкі ролики стрічкового транспортера є найбільш поширеною модифікацією, які завдяки формі і характеристикам корпусу забезпечують безперешкодне пересування стрічки з вантажем. Крім того, в ТОВ “ХарьковРезиноТехника” ви можете замовити ролики в легені, важкому або нормальному виконанні.

Переваги роликів конвеєрних виробництва ТОВ “HRTI”

Залежно від умов експлуатації ми запропонуємо ролики стрічкового конвеєра в різному конструктивному виконанні:

܀ з полиамидным фланцем – підходить для легенів і середніх умов; ܀ з точеним фланцем – призначаються для складних умов з великими навантаженнями, де потрібно додатковий захист підшипникового вузла; ܀ ролики з штампованим фланцем – вважається універсальним типом, оскільки поєднує в собі достоїнства двох попередніх різновидів по конструктивному виконанню.

Діаметр і тип підшипника підбирається, виходячи з діаметру корпусу і умов експлуатації роликів стрічкового конвеєра на вашому підприємстві. В основному для підшипникового вузла підбираються шарикопідшипники типоразмера від 204 до 408. Для штампованих і точених фланців амортизуючих роликів можуть також встановлюватися роликові підшипники різного діаметру.

Проникнення вологи і пилу в підшипниковий вузол – одна з головних причин поломки ролика. Щоб уникнути цього в процесі експлуатації, підшипник поміщається в захищений корпус, заповнений високотемпературними мастилами типу Літол.

Замовити виробництво роликів для конвеєра в Україні

Конструктивно ролики для конвеєрної стрічки нашого виробництва є повністю розбірними, що дозволяє замінити зношені в процесі роботи елементи. Ми готові виконати замовлення будь-якого рівня складності на постачання роликів, роликоопор і інших комплектуючих для ваших транспортерних стрічок у будь-якому регіоні України, Європи і СНД.

Уточніть вартість і терміни виготовлення у фахівців “ХарківГумоТехніка”.

Виникли будь-які питання?

Зв'яжіться з нами за телефонами або через форму зворотного зв'язку!