Відділ транспортерних стрічок, конвеєрів:
Відділ рукавів, техпластини, гальмівних стрічок:
Відділ ременів:
Відділ транспортерних стрічок, конвеєрів:
Відділ рукавів, техпластини, гальмівних стрічок:
Відділ ременів:
Email:

Ролики для рольганга

Чому ми:
Величезний досвід
Сертифікати на продукцію
Рішення під ключ
Будь-які способи оплати
Виникли будь-які питання?

Зв'яжіться з нами за телефонами або через форму зворотного зв'язку!

Ролики для рольганга
Виникли будь-які питання?
Зв'яжіться з нами за телефонами або через форму зворотного зв'язку!

Виробництво роликів для рольгангів

ТОВ ВАТ «ХарківГумоТехніка» виробляє та реалізує ролики для рольганга. Ми займаємось виробництвом не лише серійних моделей, але й під вимоги замовника згідно з наданими кресленнями. Відмінна якість, доступні ціни та оперативність виконання замовлення — ось головні переваги, які ви отримаєте, замовляючи виробництво роликів для рольганга на нашому підприємстві.

Роликові транспортери — рольганг

Рольганг — це один із різновидів конвеєра без гумової транспортерної стрічки. Вантажі переміщуються безпосередньо по роликах. Рольганги наразі широко застосовуються у багатьох галузях господарської діяльності:

܀ металообробка — прокатні стани; ܀ деревообробна промисловість — деревообробка, виробництво пиломатеріалів, меблів; ܀ складські та логістичні комплекси — транспортування вантажів, ящиків та піддонів з товарами; ܀ харчова та легка промисловість.

Ролики закріплено на раму конвеєра з невеликим інтервалом між ними. Таким чином можна транспортувати штучні вантажі, ящики, палети, довгомірні деталі тощо. Рольганги використовуються як окремо, так і разом з іншими типами конвеєрів, створюючи цілу транспортерну систему на підприємстві.

Застосування даного типу транспортеру для переміщення вантажів обґрунтовано з економічної точки зору. Перш за все, ми пропонуємо зносотривкі деталі та механізми, технічне обслуговування та заміну котрих можна виконувати без тривалих зупинок. По-друге, знижуються трудовитрати на транспортування вантажу між різними відділами вашого підприємства — з виробничих цехів до складу та лінії відвантаження.

По-третє, у нас ви маєте змогу купити ролики для рольганга невимогливі в обслуговуванні. Наприклад, розбірні моделі легко демонтуються у разі поламки для заміни підшипників. А найголовнішим є те, що на роликові механізми не впливає сила тертя, завдяки чому енерговитрати на транспортування вантажів мінімізуються..

У нас можна замовити виробництво роликів для будь-яких типів рольганга::

܀ неприводні, де пересування вантажів по конвеєру здійснюється під дією сили тяжіння чи фізичних зусиль працівника; ܀ з приводним механізмом, облаштовані редукторним двигуном, пасовою чи ланцюговою передачею для автоматизації процесу переміщення вантажів; ܀ поворотні — для транспортування товарів складними траєкторіями..

Уся наша продукція та деталі до неї цілком відповідають чинним ГОСТ, ДСТУ та стандартам. На усі товари поширюється гарантія виробника.

Ролики для рольганга замовити в Україні

Ми спеціалізуємось на виробництві роликів різних типів, виходячи з наданого замовником технічного завдання. Конструкція розбірного чи нерозбірного ролика складається з таких елементів:

܀ корпус зі сталевої труби, вказаного діаметра, може бути гладким, обгумованим (футерованим), амортизаційним або дефлекторним із гумовими кільцями; ܀ вальничний (підшипниковий) вузол — співвісно розташовані підшипники, що знаходяться у поліамідному чи сталевому корпусі для захисту від пилу та вологи, встановлюються підшипники закритого типу з металевими чи пластиковими шайбами; ܀ сталева вісь на всю довжину ролика.

Для пересування конвеєром вантажів малої та середньої ваги застосовують пластикові ролики. Їх головна конструктивна особливість — обичайка, виконана з полімерних матеріалів. За бажанням клієнта можуть також випускатися у розбірному чи нерозбірному варіантах. Залежно від рівня запиленості та вологості у виробничих цехах, а також від ступеня навантаження на лінію фланці виготовляють поліамідними, штампованими чи точеними. Підшипники розміщено у захисному корпусі з лабіринтами для уникнення контакту з пилом, піском, вологою.

Максимальний рівень навантаження, що його здатні витримати ролики нашого виробництва, коливається у межах від десятків кг до кількох центнерів. Важливою характеристикою також є швидкість обертання, котра залежить від діаметра сталевої труби й встановлених підшипників. Вона може сягати двох метрів на секунду.

Компанія «ХарківГумоТехніка» пропонує вашій увазі широкий асортимент роликів для приводних, поворотних та неприводних рольгангів. Ролики розбірні та нерозбірні, обгумовані, з гладкою сталевою поверхнею нашого виробництва вдало експлуатуються на конвеєрних лініях багатьох підприємств України, Європи, СНД. Якщо вас цікавить на ролики для рольганга ціна, узнати її можна, зателефонувавши нашим менеджерам або лишивши заявку на сайті для зворотного зв’язку. Звертайтесь до наших фахівців і ми дамо вам кваліфіковані відповіді на всі поставлені запитання..

Уточніть вартість і терміни виготовлення у фахівців “ХарківГумоТехніка”.

Виникли будь-які питання?

Зв'яжіться з нами за телефонами або через форму зворотного зв'язку!