Відділ транспортерних стрічок, конвеєрів:
Відділ рукавів, техпластини, гальмівних стрічок:
Відділ ременів:
Відділ транспортерних стрічок, конвеєрів:
Відділ рукавів, техпластини, гальмівних стрічок:
Відділ ременів:
Email:

Ролики конвеєрні

Чому ми:
Величезний досвід
Сертифікати на продукцію
Рішення під ключ
Будь-які способи оплати
Виникли будь-які питання?

Зв'яжіться з нами за телефонами або через форму зворотного зв'язку!

Ролики конвеєрні
Виникли будь-які питання?
Зв'яжіться з нами за телефонами або через форму зворотного зв'язку!

Ролики конвеєрні виробництва ТОВ “ХарьковРезиноТехника”

Компанія “ХарьковРезиноТехника” робить увесь спектр комплектуючих для конвеєрів і транспортерів. Ролики конвеєрні є одним з конструктивних елементів конвеєрної стрічки, від їх довговічності багато в чому залежить ефективність і термін служби транспортера. У нас ви можете купити ролики для конвеєра, виготовлені згідно ГОСТ 28628 в стандартних розмірах. Також ми виготовляємо ролики конвеєрні за доступними цінами в Україні згідно з технічним завданням замовника.

Ролики транспортерні : класифікація, конструкція

Ролики конвеєрні класифікують по ряду чинників : конструкція, принцип використання, місце установки на рамі конвеєра по відношенню до стрічки (верхні, нижні), характер вантажів, що транспортуються, по стрічці і ін. У нас можна замовити наступні типи роликів на конвеєр:

܀ типу дефлектора; ܀ амортизуючі; ܀ плоскі; ܀ желобочные; ܀ що струшують

Тот або інший тип підбирається, виходячи з особливостей і умов роботи. Залежно від того, які вантажі транспортуються по стрічці, ролики для конвеєрів діляться на важкі, легкі і середні. Розрізняються вони також і по конструктивному виконанню. Так, у нас можна купити ролики для транспортера з пластиковою оболонкою, прогумовані (футеровані), амортизуючі (оснащені кільцями з гуми для пом’якшення ударів). Ці типи роликів встановлюють для верхнього ряду. Для нижньої ж гілки стрічки застосовують дискові ролики.

Конструкція включає:

܀ сталевий вал; ܀ оболонку – пластикова або сталева прогумована труба; ܀ криті підшипники – кулькові або конічні залежно від діаметру; ܀ полиамидный корпус для захисту від попадання пилу всередину.

Усі ролики конвеєрні, купити які ви можете в нашій компанії, відповідають строгим вимогам українських і європейських стандартів, а також проходять контроль якості на кожному етапі виробництва

Переваги купівлі роликів для транспортерних стрічок в Харкові

Основна конкурентна перевага нашої продукції – повна відповідність вимогам замовника. Так, ролики конвеєрні амортизуючі для верхньої гілки стрічки ефективно поглинають удари в місцях максимального навантаження на стрічку. Ролики желобочного типу, які встановлюються для верхнього ряду, не дають стрічці в процесі руху зміщуватися з одного боку в інший. При цьому в її центральній частині формується поглиблення.

Завдяки нанесенню гуми і виробництву пластикових роликів транспортерних нижня і верхня гілці стрічки не постраждають від стирання поверхні і появи гострих граней. У ТОВ “ХарьковРезиноТехника” роликоопоры, ролики транспортерні купити можна будь-яких типорозмерів. Ми намагаємося утримувати на ролики транспортерні ціни на економічно обгрунтованому і адекватному рівні.

Таким чином, якщо вам необхідно ролики конвеєрні купити в Україні, а також інші комплектуючі для транспортерів, звертайтеся в ТОВ “ХарьковРезиноТехника”. Ми запропонуємо вам вигідні умови співпраці.

Уточніть вартість і терміни виготовлення у фахівців “ХарківГумоТехніка”.

Виникли будь-які питання?

Зв'яжіться з нами за телефонами або через форму зворотного зв'язку!