Відділ транспортерних стрічок, конвеєрів:
Відділ рукавів, техпластини, гальмівних стрічок:
Відділ ременів:
Відділ транспортерних стрічок, конвеєрів:
Відділ рукавів, техпластини, гальмівних стрічок:
Відділ ременів:
Email:

Ремені приводні

Чому ми:
Величезний досвід
Сертифікати на продукцію
Рішення під ключ
Будь-які способи оплати
Виникли будь-які питання?

Зв'яжіться з нами за телефонами або через форму зворотного зв'язку!

Ремені приводні
Виникли будь-які питання?
Зв'яжіться з нами за телефонами або через форму зворотного зв'язку!
Ремені приводні

ТОВ “Харьківгумотехніка” постачає приводні ремені, в тому числі ремені приводні плоскі, ремені приводні клинові, ремені приводні поліклинові, ремені приводні варіаторні, ремені приводні зубчасті, ремені приводні вентиляторні.

Ремінний привод відомий людству вже більше століття. Однак, досить часто приводний ремінь може виходити з ладу з огляду на низку причин. Для того щоб не зіткнутися з подібною проблемою, потрібно закуповувати комплектовання у надійного постачальника — ТОВ “Харківгумотехніка”..

ПРИВОДНИЙ РЕМІНЬ — це засіб для передачі енергії від ведучого валу до веденого завдяки силам тертя, що виникають між робочими поверхнями приводного ременя та клинових канавок шківів. Приводний пас є безкінечною стрічкою з трапецієподібним перерізом, виробленою з еластомірних та текстильних матеріалів.

Ремені приводні

Приводні ремені поділяються на:

Вентиляторні приводні ремені — категорія пасів приводних, що мають малу довжину та вузькі (нормальні) перетини. Їх застосовують у приводах генераторів, вентиляторів та інших агрегатів автомобільних двигунів. Вони можуть мати й інші назви: пас ГРМ, пас генератора, пас на авто, ремінь двигуна. Варіаторні приводні паси — категорія пасів приводних (широких), що мають ширину перетину від 2,0 до 3,4, які окрім передавання енергії обертання також забезпечують безступеневе змінення швидкості вала (завдяки зміненню посадки ременя в канавках напівшківів передачі). Інші назви пасів приводних варіаторних: ремінь для комбайна, пас варіатора, ремінь для снігохода.

Плоскі приводні ремені — категорія пасів приводних, у котрих передача енергії здійснюється завдяки контакту плоскої основи (нижньої) ременя зі шківами (циліндричні/бочкоподібні). Ці паси працюють на підвищених швидкостях, а також зі шківами меншого діаметру (якщо порівнювати з клиновими пасами). Плоскі приводні ремені менш міцні та більш чутливі до видовження.

Приводні паси нормального перетину (паси зубчасті) — різновид ременів приводних (клинових), що мають нормальний перетин (від 1,5 до 1,7). Їх використовують у приводах верстатів, у с/г машинах, на промисловому обладнанні. Інші варіанти назви: пас зубчастий купити, зубчасті ремені, пас клиновий зубчастий, приводні зубчасті ремені, плоский зубчастий ремінь.

Вузькі приводні ремені — категорія пасів приводних, що вирізняються зменшеною шириною перетину (від 1,2 до 1,3). Ці приводні ремені характеризуються меншим теплоутворення під час роботи, підвищеною швидкістю (до 40 м/с), підвищеною потужністю та більшим ресурсом міцності.

Паси клинові — категорія ременів приводних, які виготовлено з перетином у вигляді рівнобедреної трапеції. Робоча поверхня клинового ременя — бічна. Обертання передається від шківа до шківа за допомогою тертя між бічними поверхнями клинового приводного паса та канавками шківів.

Поліклинові приводні ремені — категорія пасів приводних, які передають енергію під час контакту основи ременя, котра має повздовжні ребра з трикутним перерізом, зі шківом, що має кільцеві канавки.

Поліклинові приводні ремені — різновид плоских приводних пасів, що мають розвинену поверхню контакту, вимагають більш точного виготовлення та монтажу елементів передачі.

Ремені приводні спеціального призначення — шестигранні, ремені приводні транспортери (мають накладки на більшій основі), — різновид клинових приводних пасів.

Приводні паси використовуються у промисловому обладнанні та с/г машинах у передачах, вони можуть працювати у різних умовах, передаючи потужність від 0,01 до 300 кВт й навіть більше. У передачах застосовують один пас, груповий привод чи ремінь багатоструменевий.

Основні характеристики: розрахункова ширина перерізу, ширина більшої основи перетину, висота ременя, кут клина ременя, розрахункова довжина ременя на рівні розрахункової ширини.

ТОВ “Харківгумотехника” постачає приводні паси та підшипники у Вінницьку, Волинську, Дніпропетровську, Житомирську, Закарпатську, Запорізьку, Івано-Франківську, Київську, Кіровоградську, Львівську, Миколаївську, Одеську, Полтавську, Рівненську, Сумську, Тернопільську, Харківську, Херсонську, Хмельницьку, Черкаську, Чернігівську, Чернівецьку області.

Ваше замовлення може бути доставлене в зручний для Вас час в усі області та міста України. Ви можете уточнити дату, час і маршрут доставляння у менеджера. Ціни на паси приводні на момент замовлення з’ясовуйте у менеджера

Якщо ви вирішите купити приводні ремені у нас, Ваше замовлення може бути виконане в таких містах: Олександрія, Бахмут, Біла Церква, Бердичів, Бердянськ, Біла Церква, Білгород-Дністровський, Бориспіль, Бровари, Вінниця, Вознесенськ, Володимир-Волинський, Вишневе, Горішні Плавні, Дніпро, Дрогобич, Дубно, Дунаївці, Жовті Води, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ізмаїл, Кам’янець-Подільський, Кам’янське, Київ, Коломия, Кропивницький, Ковель, Коростень, Кременчук, Кривий Ріг, Лубни, Луцьк, Львів, Мелітополь, Миргород, Мукачево, Миколаїв, Нова Каховка, Ніжин, Нікополь, Новоград-Волинський, Обухів, Одеса, Павлоград, Первомайськ (Миколаївська обл.), Подільськ, Полтава, Прилуки, Рівне, Славута, Сміла, Сторожинець, Стрий, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Чорноморськ, Шостка, Южноукраїнськ

За більш детальною інформацією Ви завжди можете звернутися до наших фахівців. Телефонуйте – будемо раді Вам допомогти!

Виникли будь-які питання?

Зв'яжіться з нами за телефонами або через форму зворотного зв'язку!