Відділ транспортерних стрічок, конвеєрів:
Відділ рукавів, техпластини, гальмівних стрічок:
Відділ ременів:
Відділ транспортерних стрічок, конвеєрів:
Відділ рукавів, техпластини, гальмівних стрічок:
Відділ ременів:
Email:

Приводні барабани

Чому ми:
Величезний досвід
Сертифікати на продукцію
Рішення під ключ
Будь-які способи оплати
Виникли будь-які питання?

Зв'яжіться з нами за телефонами або через форму зворотного зв'язку!

Приводні барабани
Виникли будь-які питання?
Зв'яжіться з нами за телефонами або через форму зворотного зв'язку!

Купити приводний барабан до стрічкового конвеєра в Україні від виробника

Найважливішим елементом конструкції стрічкового конвеєра є барабан приводний, замовити виробництво котрого ви можете у ВАТ «ХарківГумоТехніка». Без цього елемента робота транспортера неможлива в принципі, оскільки саме приводні барабани стрічкових конвеєрів забезпечують безперервний рух стрічки та її натяг, передаючи тягове зусилля від двигуна. Ми виробляємо барабани та інші запасні частини для конвеєрів як за стандартними розмірами, так і згідно з технічним завданням клієнта, враховуючи умови праці та навантаження на транспортерну стрічку.

Особливості конструкції

Приводний барабан стрічкового конвеєра являє собою гладкий або футерований (обгумований) металевий циліндр. Діаметр залежить від загальних параметрів конвеєра й може складати від 200 до 2500 мм. Для забезпечення потрібного рівня міцності приводний барабан транспортера відливається з чавуна або високоміцної конструкційної сталі.

За конструктивним виконанням вони можуть бути таких типів:

܀ посадка на вісь через закріплювальний втулок; ܀ ступицю з’єднано з віссю методом зварювання; ܀ посадка на шпонку; ܀ вісь обертається завдяки використанню самоцентрувальних підшипників (вальниць)

Виконання підшипникового вузла може бути внутрішнім або зовнішнім. Приводний барабан стрічкового конвеєра рухається від тягового механізму, тобто двигуна, а рушійний момент поступає на вісь, з’єднану з двигуном. Тип зчеплення з двигуном залежить від призначення конвеєра та матеріалів, що транспортуються. Так, приводні барабани конвеєрів, по яких транспортують щебінь, пісок та інші насипні матеріали, з’єднуються з двигуном через жорстку зчіпку. Диференціальні редуктори й приводи розділового типу застосовуються для транспортування складніших вантажів і для змінювання режимів роботи транспортера.

Різновиди конвеєрних приводних барабанів

Представлені увазі замовників приводні барабани стрічкових конвеєрів, купити які ви можете у ВАТ «ХарківГумоТехніка», розрізняються за багатьма параметрами:

܀ лінійні розміри та діаметр; ܀ здатність витримувати розрахункові навантаження; ܀ матеріали; ܀ спосіб фіксації підшипникового вузла; ܀ тип зчеплення з приводним механізмом.

Окрему увагу треба приділити поверхні. Так, приводні барабани для конвеєрів можуть мати гладку металеву поверхню, з насічками різної форми для забезпечення кращого зчеплення зі стрічкою. Суттєво підвищити рівень техніко-економічних показників транспортера дозволяють приводні барабани футеровані. Завдяки нанесенню гуми вони можуть застосовуватися на виробництвах з найскладнішими умовами праці. Існують німецькі технології футерування за допомогою гумо-кераміки для максимального зниження ударних навантажень на приводний барабан конвеєра. Футерований шар може бути гладеньким, з ромбами або ребрами жорсткості (шевронний).

Замовити виготовлення рушійних барабанів у Харкові

Наша компанія тривалий час спеціалізується на виробництві транспортерів та комплектовання до них. Рушійні барабани для стрічкових конвеєрів випускаємо з урахуванням умов експлуатації: для елеваторів, пильних та вологих приміщень, підприємств металообробної галузі тощо..

У нас на приводні барабани для стрічкових конвеєрів ціни адекватні та економічно обґрунтовані. Отримати детальнішу інформацію про строки виготовлення, умови постачання приводних барабанів, про ціни та характеристики ви зможете, зателефонувавши нашим менеджерам за вказаними номерами.

Уточніть вартість і терміни виготовлення у фахівців “ХарківГумоТехніка”.

Виникли будь-які питання?

Зв'яжіться з нами за телефонами або через форму зворотного зв'язку!