Відділ транспортерних стрічок, конвеєрів:
Відділ рукавів, техпластини, гальмівних стрічок:
Відділ ременів:
Відділ транспортерних стрічок, конвеєрів:
Відділ рукавів, техпластини, гальмівних стрічок:
Відділ ременів:
Email:

Підшипники

Чому ми:
Величезний досвід
Сертифікати на продукцію
Рішення під ключ
Будь-які способи оплати
Виникли будь-які питання?

Зв'яжіться з нами за телефонами або через форму зворотного зв'язку!

Підшипники
Виникли будь-які питання?
Зв'яжіться з нами за телефонами або через форму зворотного зв'язку!

ВАТ “Харківгумотехніка” пропонує вам корисну інформацію, пов’язану з роликовими підшипниками України, котра допоможе вам розібратися з їхнім величезним розмаїттям та зробити правильний вибір для їх подальшої купівлі.

Будь-який роликовий підшипник має маркування або умовне позначення, котре містить основні позначки з додатковими знаками. Основне маркування складається максимум із семи цифр, з яких можна визначити внутрішній діаметр підшипника, його тип, серію та конструктивні особливості. Якщо кількість літер та цифр більша за сім, то дане маркування несе додаткову інформацію: величина радіального зазору та його клас точності. Ці додаткові дані здебільшого розташовані ліворуч або праворуч від основного маркування й можуть містити як літери, так і цифри.

Маркування на підшипник наносять на неробочу поверхню деталі, на торець кільця або на його зовнішню сторону за допомогою травлення, електроіскрового способу чи електрохімічного травлення. Маркування умовного позначення можуть не наносити на прецизійні або мініатюрні підшипники. У такому разі інформацію про основне умовне позначення з додатковими позначками записують у супутньому документі та на пакувальному матеріалі.

Існує порядок розташування знаків та цифр основного маркування роликових підшипників, які відповідають одній із наступних комбінацій:

– Підшипники із внутрішнім діаметром 10 мм та більше, котрі виключають внутрішній діаметр розміром 22, 28, 32, 500 мм та більше, мають такий порядок розташування позначень: Х – серія ширини; ХХ – різновид конструкції; Х – тип підшипника; Х – загальний діаметр та його серія; Х – позначення внутрішнього діаметра підшипника.

– Підшипники з внутрішнім діаметром до 10 мм, які виключають внутрішній діаметр 0,6; 1,5; 2,5: Х – серія ширини; ХХ – конструктивний різновид; Х – наявний тип підшипника; Х – цифра 0; Х – загальний діаметр та його серія; Х – позначення внутрішнього діаметра підшипника.

Наявне внутрішнє позначення діаметра підшипників має такі характерні особливості:

– внутрішній діаметр від 1 до 9 мм, що виражено цілим числом, позначають цифрою, що дорівнює номінальному діаметру;

– внутрішній діаметр 10, 12, 15, 17 мм позначають відповідними цифрами 00, 01, 02, 03;

– внутрішній діаметр від 20 до 495 мм позначають двозначним числом, що отримують діленням самого діаметра на п’ять;

– внутрішній діаметр, що дорівнює 0,6; 1,5; 2,5; 22; 28; 32 мм, у тому числі й від 500 до 2000 мм, позначають числом, котре дорівнює номінальному діаметру, і яке відокремлюють дробом від іншої частини маркування підшипника.

Залежно від внутрішнього діаметра з дробовими числами, діапазон котрого складає до 10 мм, йому може присвоюватися позначення у вигляді знака найближчого цілого числа, причому друге місце основного позначення займає цифра 5. При внутрішньому діаметрі діапазоном 10… 19 мм, що відрізняється від 10, 12, 15, 17 мм, присвоюють умовне позначення найближчого з вказаних діаметрів, причому на місце третього позначення ставлять цифру 9. При внутрішньому діаметрі від 20 до 495 мм, котрі виражено цілим числом або дробом, але не кратним 5, використовується позначення цілою наближеною часткою, котру отримають діленням позначення діаметра на 5. Також в умовному позначенні такого підшипника на третє місце ставиться цифра 9..

ВАТ “Харківгумотехніка” здійснює поставки підшипників, конвеєрних стрічок б / у в усі області та міста України.

За більш детальною інформацією Ви завжди можете звернутися до наших фахівців. Телефонуйте – будемо раді Вам допомогти!

Виникли будь-які питання?

Зв'яжіться з нами за телефонами або через форму зворотного зв'язку!