Відділ транспортерних стрічок, конвеєрів:
Відділ рукавів, техпластини, гальмівних стрічок:
Відділ ременів:
Відділ транспортерних стрічок, конвеєрів:
Відділ рукавів, техпластини, гальмівних стрічок:
Відділ ременів:
Email:

Шланг кисневий

Чому ми:
Величезний досвід
Сертифікати на продукцію
Рішення під ключ
Будь-які способи оплати
Виникли будь-які питання?

Зв'яжіться з нами за телефонами або через форму зворотного зв'язку!

Шланг кисневий
Виникли будь-які питання?
Зв'яжіться з нами за телефонами або через форму зворотного зв'язку!
Шланг кисневий

Рукави напірні гумові для газового зварювання та різання металів ГОСТ 9356-75

Кисневі рукави ГОСТ 9356-75 використовуються для подачі під тиском ацетилену, міського природного газу, пропану, бутану, рідкого палива й кисню до пристроїв, що застосовуються для газового зварювання та різання металів.

Згідно з ГОСТ 9356-75 шланги кисневі підлягають експлуатації у регіонах з помірним та тропічним кліматом за температури довкілля від -35°С до +70°С, а в регіонах з холодним кліматом — вiд -55° до +70°C. Залежно від призначення та області застосування рукави кисневі згідно з ГОСТ 9356-75 поділяються на такі класи: I – 1. Рукави кисневі, призначені для подачі під тиском ацетилену, побутового газу, пропану та бутану. Робочий тиск, на котрий розраховано шланг кисневий першого класу, складає 6,3 кгс/см2 (0,63 МПа). II – 2. Шланги кисневі, що їх використовують для подачі рідкого палива: бензин А-72, Вайт-спірит, гас або суміші зазначених рідин за робочого тиску 6,3 кгс/см2 (0,63 МПа). III – 3. Шланги кисневі, що експлуатуються для подачі кисню 20 кгс/см2 (2,0 МПа) та 40 кгс/см2 (4,0 МПа).

Умовне позначення шланга кисневого відповідно до ГОСТ 9356-75 містить найменування виробу, зазначення класу, значення внутрішнього діаметра у міліметрах, значення величини розрахункового тиску в мПА, за необхідності, кліматичне виконання, а також зазначення стандарту — ГОСТ 9356-75. Приклад умовного позначення кисневого рукава І класу з внутрішнім діаметром 16 мм, розрахованого на робочий тиск 0,63 МПа, придатного до використання у регіонах з тропічним кліматом: Рукав I-16-0,63-Т ГОСТ 9356-75.

Рукави кисневі, призначені до експлуатації у регіонах з холодним кліматом, мають у позначенні символи «ХЛ». Виконання шлангів кисневих для помірного клімату, згідно з ГОСТ 9356-75, додаткового маркувального символу не передбачає. Рукави кисневі складаються із внутрішнього гумового шару, нитяного каркаса з бавовняно-паперового волокна на основі непросякнутих та просякнутих хімічних волокон зовнішнього гумового шару.

Залежно від призначення та області застосування кисневі рукави мають різне забарвлення. Червоний колір рукава кисневого свідчить про те, що виріб відноситься до І класу й призначений для подачі ацетилену, побутового газу, пропану або бутану. Жовтий — шланги кисневі ІІ класу для подачі рідких видів палива. Синій — виріб ІІІ класу для подачі кисню. Дозволяється чорний колір зовнішньої поверхні кисневого рукава, при цьому маркування класу виробу наноситься у вигляді двох кольорових смуг. Рукави кисневі — це гнучкі вироби, й за мінімального радіуса згинання зміна зовнішнього діаметра виробу не перевищує 10 відсотків.

Критерії візуального контролю якості шланга кисневого. Шланги кисневі, виготовлені згідно з вимогами ГОСТ 9356-75, не повинні містити на поверхні внутрішнього гумового шару складок, пухирів, тріщин та порожнин. Зовнішня поверхня кисневого рукава не повинна містити пухирів, відшарувань й оголених ділянок силового каркаса. Для уточнення критеріїв візуального відбракування виробів використовують контрольний зразок, затверджений у встановленому порядку.

Рукави кисневі приймаються партіями. Під партією розуміють вироби одного класу й розміру у кількості загальною довжиною не більш як 2000 метрів. Кожна партія шлангів кисневих супроводжується документом про якість, що містить наступну інформацію: – товарний знак або товарний знак і найменування підприємства-виробника; – найменування кисневих рукавів, клас, внутрішній діаметр, робочий тиск й загальну довжину; – номер партії; – місяць та рік виготовлення; – позначення ГОСТ 9356-75; – штамп секції технічного контролю, що підтверджує відповідність якості рукавів кисневих вимогам ГОСТ 9356-75.

Задля перевірки відповідності якості шлангів кисневих вимогам ГОСТ 9356-75 вироби проходять приймально-здавальні випробування на зовнішній вигляд (конструкція, колір, розмір), випробування герметичності під гідравлічним тиском, міцності на розрив гідравлічним тиском, випробування бензостійкості внутрішнього шару (для рукавів кисневих ІІ класу), випробування міцності зв’язків між елементами виробу, контроль стану внутрішньої поверхні.

Маркування

Кожен шланг кисневий підлягає маркуванню. Кожен виріб по всій довжині, або з інтервалами, підлягає нанесенню методом тиснення, незмивною фарбою або іншим методом, що гарантує чіткість і збереження позначки, маркування. Маркування рукава кисневого містить найменування або товарний знак підприємства-виготовлювача, клас виробу, позначення внутрішнього діаметра, дату виготовлення (місяць і дві останні цифри року), величину розрахункового тиску, позначення ГОСТ 9356-75.

ГОСТ 9356-75 допускає маркування на ярлику для шлангів кисневих діаметром 6,3 мм. Для кольорових кисневих рукавів колір фарби для маркування повинен бути білим, на рукавах кисневих з чорною поверхнею колір маркування повинен відповідати класові виробу.

Транспортування

Рукави кисневі підлягають транспортуванню усіма видами критих транспортних засобів відповідно до правил перевезення вантажів, чинних для транспорту кожного виду. Кожна партія рукавів кисневих супроводжується транспортним маркуванням із зазначенням класу рукавів, діаметра, загальної довжини та позначення ГОСТ 9356-75.

Умови зберігання

Шланги кисневі підлягають зберіганню в приміщеннях за температури від -20°С до +25°С. Вироби повинні зберігатися в бухтах заввишки не більше півтора метра, або в розправленому вигляді й розміщуватися на відстані не менш ніж один метр від теплових приладів. У разі зберігання шлангів кисневих в умовах мінусових температур, вироби перед монтажем повинні бути витримані за кімнатної температури не менш як 24 години.

Під час зберігання рукави кисневі повинні бути екрановані від потрапляння прямих сонячних і теплових променів, бути надійно захищеними від потрапляння на вироби мастил, бензину, гасу або їх парів, а також від кислот, лугів та інших речовин, здатних руйнувати гуму або нитяний каркас. Заборонено зберігати кисневі рукави поблизу увімкненого електронного та іншого обладнання, здатного до виділення озону, а також поблизу штучних джерел світла, що виробляють ультрафіолетові промені.

Гарантії

Виробник гарантує відповідність кисневих рукавів вимогам Державного Стандарту ГОСТ 9356-75. За умови дотримання правил транспортування та зберігання гарантійний термін зберігання кисневих рукавів складає два роки з моменту їх виготовлення. Гарантійний термін експлуатації, за умови правильного монтажу виробів, знаходиться в межах гарантійного терміну зберігання кисневих рукавів і становить один рік.

Рукави для газового зварювання ГОСТ 9356-75

Рукави гумові для газового зварювання та різання металів ГОСТ 9356-75, застосовуються для подачі під тиском газів, рідкого палива, кисню до приладів для газового зварювання і різання металів.

Рукави складаються з внутрішнього гумового шару, нитяного каркаса та зовнішнього кольорового гумового шару, що відповідає за кольором його призначенню.

Рукави можуть виготовлятися з гуми чорного кольору для всіх класів з позначенням класу рукава двома кольоровими смугами на зовнішньому шарі.

Рукави працездатні за температури від -35°С до +70°С; для холодного клімату від -55°С до +70°С.

Робоче середовищеКлассВнутрішній діаметр, ммРобочий тиск, МПа
АцетиленІ6,30,63
АцетиленІ9,00,63
АцетиленІ12,00,63
БензинІІ6,30,63
БензинІІ9,00,63
БензинІІ12,00,63
КисеньІІІ6,32,0
КисеньІІІ9,02,0
КисеньІІІ12,02,0

Умовне позначення рукавів гумових для газового зварювання і різання металів: Рукав I-9-0,63 ГОСТ 9356-75, де: I – клас рукава; 9 – внутрішній діаметр (мм); 0,63 – робочий тиск рукава (МПа).

Почитати більше про напірні рукави, а також про ціни на напірні рукави у Харкові та Україні.

Виникли будь-які питання?

Зв'яжіться з нами за телефонами або через форму зворотного зв'язку!