Відділ транспортерних стрічок, конвеєрів:
Відділ рукавів, техпластини, гальмівних стрічок:
Відділ ременів:
Відділ транспортерних стрічок, конвеєрів:
Відділ рукавів, техпластини, гальмівних стрічок:
Відділ ременів:
Email:

Рукав напірний

Чому ми:
Величезний досвід
Сертифікати на продукцію
Рішення під ключ
Будь-які способи оплати
Виникли будь-які питання?

Зв'яжіться з нами за телефонами або через форму зворотного зв'язку!

Напірні рукава
Виникли будь-які питання?
Зв'яжіться з нами за телефонами або через форму зворотного зв'язку!
Напірні рукава
Напірні рукава

Рукави напірні використовують для забезпечення подачі під тиском (високим) рідин, газів, насипних матеріалів, пари. Вимоги, що висувають до рукавів: міцність, великий температурний діапазон, гнучкість та довговічність. Виробляють рукави шляхом армування шарами текстильного каркаса гумових шарів рукава. Відомо, що основна, але не єдина сфера застосування напірних рукавів пов’язана з пожежними роботами.

Напірні рукави складаються з трьох шарів: внутрішнього гумового, одного (або декількох) шарів каркаса текстильного та зовнішнього гумового шару, їх виготовляють різних видів, залежно від галузі подальшого використання.

Напірні рукави зберігають працездатність у певних діапазонах температур:

  • для помірного клімату від -35°С до +50°С;
  • для тропічного клімату від -20°С до +55°С
  • для холодного клімату від -50°С до +50°C C

Розрізняють такі види рукавів:

  • Всмоктувальні напірні рукави;
  • Рукави напірні з нитяним плетінням;
  • Рукави напірні з текстильним каркасом;
  • Рукави напірно-всмоктувальні;
  • Паропровідні рукави;
  • Штукатурні рукави;
  • Кисневі рукави;
  • Рукави високого тиску;
  • Дюритові рукави.

Рукав напірний всмоктувальний застосовують для відкачування рідини (наприклад води) із водойм чи резервуарів з використанням пожежних насосів або помп. Завдяки гнучкості трубопроводу сфера застосування цього виробу досить широка.

Всмоктувальні напірні рукави (їх також називають армованими шлангами) використовують для наповнення чи відкачування води з басейнів та резервуарів, а також під час усунення наслідків повені чи затоплення.

Рукави напірні ГОСТ 10362-76 з нитяним плетінням використовують для подачі під тиском бензину, реактивного палива, змазки (солідолу жирового), дизельного палива, охолоджувальних рідин, мастил та олив на основі нафти, води, слабких розчинів неорганічних кислот (крім азотної), а також лужних розчинів. Успішно застосовуються у регіонах з помірним та тропічним кліматом. Витримують температурний режим від -50 до +90 ° С.

Рукав напірний ГОСТ 18698-79 з текстильним каркасом використовують як гнучкі трубопроводи для подачі під тиском насиченої пари, газів, рідин та насипної речовини

Рукави ГОСТ 5398-76 напірно-всмоктувальні з текстильним каркасом мають металеву спіраль та використовуються для нагнітання й всмоктування палива, мастил, рідин та газів. Кліматичне виконання напірних рукавів просимо зазначати під час замовлення. Упакування напірних рукавів здійснюється у гофроящики на європалетах.

Технічні вимоги щодо зберігання рукавів напірних

Необхідно зберігати у приміщеннях, захищених від сонячного випромінювання (прямі сонячні промені). Температура зберігання кисневих напірних рукавів: від -25 до +25°С (відстань більше ніж один метр від будь-яких теплових пристроїв).

Рукави напірні дюритові треба захищати від потрапляння бензину, мастила, гасу, а також від випаровування, дії лугів, кислот, газів, інших речовин, що можуть пошкодити гуму або текстильний каркас.

Не дозволяється зберігати рукави з текстильним підсиленням поруч з обладнанням радіоелектронного й іншого типів, що працює й може виділяти озон. Також рукави напірні необхідно захистити від штучних джерел світла, котрі виробляють ультрафіолетове випромінювання. Зберігати під тиском дюритові напірні рукави, чи допускати потрапляння робочих речовин на торець шланга під час зберігання заборонено. Якщо напірні рукави зберігаються на складі більше ніж три місяці, їх треба зберігати у розправленому вигляді.

Транспортування здійснюється будь-яким транспортом, однак рукави повинні бути захищені від забруднення, механічних пошкоджень, а також від прямих сонячних променів.

ТОВ “Харківгумотехніка” здійснює постачання напірних рукавів, приводних ременів у Вінницьку, Волинську, Дніпропетровську, Житомирську, Закарпатську, Запорізьку, Івано-Франківську, Київську, Кіровоградську, Львівську, Миколаївську, Одеську, Полтавську, Рівненську, Сумську, Тернопільську, Харківську, Херсонську, Хмельницьку, Черкаську, Чернігівську, Чернівецьку області.

Ваше замовлення може бути доставлене в зручний для Вас час в усі області та міста України. Ви можете з’ясувати дату, час та маршрут доставки у менеджера. Ціни на рукави напірні на момент замовлення уточнюйте у менеджера.

Якщо ви вирішите купити рукави напірні у нас, Ваше замовлення може бути виконане в таких містах: Олександрія, Бахмут, Біла Церква, Бердичів, Бердянськ, Біла Церква, Білгород-Дністровський, Бориспіль, Бровари, Вінниця, Вознесенськ, Володимир-Волинський, Вишневе, Горішні Плавні, Дніпро, Дрогобич, Дубно, Дунаївці, Жовті Води, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ізмаїл, Кам’янець-Подільський, Кам’янське, Київ, Коломия, Кропивницький, Ковель, Коростень, Кременчук, Кривий Ріг, Лубни, Луцьк, Львів, Мелітополь, Миргород, Мукачево, Миколаїв, Нова Каховка, Ніжин, Нікополь, Новоград-Волинський, Обухів, Одеса, Павлоград, Первомайськ (Миколаївська обл.), Подільськ, Полтава, Прилуки, Рівне, Славута, Сміла, Сторожинець, Стрий, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Чорноморськ, Шостка, Южноукраїнськ

За більш детальною інформацією Ви завжди можете звернутися до наших фахівців. Телефонуйте – будемо раді Вам допомогти!

Виникли будь-які питання?

Зв'яжіться з нами за телефонами або через форму зворотного зв'язку!