Відділ транспортерних стрічок, конвеєрів:
Відділ рукавів, техпластини, гальмівних стрічок:
Відділ ременів:
Відділ транспортерних стрічок, конвеєрів:
Відділ рукавів, техпластини, гальмівних стрічок:
Відділ ременів:
Email:

Стрічка гальмівна

Чому ми:
Величезний досвід
Сертифікати на продукцію
Рішення під ключ
Будь-які способи оплати
Виникли будь-які питання?

Зв'яжіться з нами за телефонами або через форму зворотного зв'язку!

Гальмівна стрічка
Виникли будь-які питання?
Зв'яжіться з нами за телефонами або через форму зворотного зв'язку!
Гальмівна стрічка

ТОВ “Харківгумотехніка” пропонує гальмівні стрічки ЛАТ-2, ЕМ-1 і ЕМ-К. Гальмівні стрічки застосовують як накладки в гальмових і фрикційних вузлах машин і механізмів при сухому терті матеріалу.

Гальмівна стрічка

Стрічка гальмівна ЛАТ2

ЛАТ-2 — гальмівна стрічка, випускається завширшки від 13 мм до 200 мм й завтовшки від 4 мм до 12 мм. Допустимі межі застосування гальмівної стрічки ЛАТ-2: максимальна температура +300°С, тиск 5 МПа (50 атм.). Гальмівна стрічка ЛАТ2 характеризується такими показниками:

  1. лінійний знос не більше 0,11 мм по чавуну СЧ;
  2. щільність — 1,45-1,65 г/см³;
  3. коефіцієнт сухого тертя 0,45-0,60 по чавуну СЧ;
  4. стійкість на вигин — відсутність тріщин і розірваних ниток;
  5. збільшення маси під впливом рідини й мастила не більше 12%.
Гальмівна стрічка

Згідно з ГОСТ 1198-93, гальмівною стрічкою ЛАТ-2 називають азбестову армовану латунним дротом тканинну гальмівну стрічку, яка просякнута масляним розчином. Гальмівна стрічка ЛАТ-2 використовується у вузлах тертя сухого типу.

Наведемо приклади умовного позначення цієї гальмівної стрічки:

Стрічка гальмівна ЛАТ2 12*120 (ГОСТ 1198-93)

де, ЛАТ2 — тип гальмівної стрічки 12- товщина гальмівної стрічки (мм) 120 – ширина гальмівної стрічки (мм) ГОСТ 1198-93 – Державний стандарт

Як ми вже згадували, запропонована гальмівна стрічка ЛАТ-2 витримує тиск до 5 МПа (50 атм.) й температуру до +300°С.

Гальмівна стрічка ЕМ-1 (ГОСТ 15960-79)

Стрічка гальмівна ЕМ-1 так називається від скорочення “еластичний матеріал”, котрий міститься в її основі. Це чорна, нешліфована вальцьована гальмівна стрічка, яку застосовують при сухому терті в гальмівних вузлах машин і механізмів. Даний тип гальмівної стрічки витримує температуру тертя до + 200°С, а також тиск до 1,5-2,5 МПа. Матеріал даної гальмівної стрічки вирізняється підвищеною еластичністю, що дає змогу використовувати її в гальмових пристроях з різним радіусом кривини поверхні тертя. ТОВ “Харківгумотехніка” постачає стрічку гальмівну ЕМ-1 завширшки 50-200 мм і завтовшки 5-10 мм. Стрічка гальмівна ЕМ-1 зберігає свої експлуатаційні властивості в районах з помірним, тропічним і холодним кліматом за температури до -60°С.

Стрічка гальмівна ЕМ-К.

Згідно з ГОСТ 15960-79 гальмівна стрічка ЕМ-К є аналогом гальмівної стрічки ЕМ-2. Червоного кольору, нешліфована з латунною стружкою, застосовується в гальмівних і фрикційних вузлах машин та механізмів при сухому терті матеріалу з поверхневою температурою тертя (до +200°С), які працюють під тиском у діапазоні 1,5-2,5 МПа. Стрічка гальмівна ЕМ-К – особливо еластична, що дозволяє використовувати її в гальмових пристроях з різним радіусом кривини поверхні тертя. ТОВ “Харківгумотехніка” пропонує стрічку гальмівну ЕМ-К завширшки 50-200 мм й завтовшки 5-10 мм.

Властивості стрічок гальмівних ЛАТ-2, ЕМ-1 і ЕМ-К (фізико-механічні):

Марка стрічки гальм.Товщина, мм.Ширина, мм.Допустимий робочий тиск мПаМаксим. темпера- тура поверхні тертя оС оСКоеф. сухого тертя 0,по чавуну СЧЩільність г/см*3Лінійний знос по чавуну СЧ, не більш:Збільшення маси у рідині
ЭМ-1від 5 до 10від 50 до 200від 1.5 до 2.5до +200оСвід 0.39 до 0.54 від 0.391 до 0.17у воді не більше 1-1.5%, у маслі не більше 1-2%
ЭМ-Квід 5 до 10 від 1.5 до 2.5до +200оС    
ЛАТ-2від 5 до 14від 50 до 2005МПа (50 атм)до +300оСвід 0.45 до 0.6від 1.45 до 1.65від 0.11у воді та маслі не більше 12%

ТОВ «Харківгумотехніка» постачає стрічку гальмівну (ЛАТ-2; ЕМ-1; ЕМ-К) в Вінницьку, Волинську, Дніпропетровську, Житомирську, Закарпатську, Запорізьку, Івано-Франківську, Київську, Кіровоградську, Львівську, Миколаївську, Одеську, Полтавську, Рівненську, Сумську, Тернопільську, Харківську, Херсонську, Хмельницьку, Черкаську, Чернігівську, Чернівецьку області.

Ваше замовлення може бути доставлене в зручний для Вас час в усі області та міста України. Ви можете узнати час і маршрут доставляння у менеджера. З’ясовуйте вартість стрічок гальмівних на момент замовлення у менеджера.

Якщо ви вирішите купити гальмівну стрічку (ЛАТ-2; ЕМ-1; ЕМ-К), рукави напірні у нас, Ваше замовлення може бути виконане в таких містах: Олександрія, Бахмут, Біла Церква, Бердичів, Бердянськ, Біла Церква, Білгород-Дністровський, Бориспіль, Бровари, Вінниця, Вознесенськ, Володимир-Волинський, Вишневе, Горішні Плавні, Дніпро, Дрогобич, Дубно, Дунаївці, Жовті Води, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ізмаїл, Кам’янець-Подільський, Кам’янське, Київ, Коломия, Кропивницький, Ковель, Коростень, Кременчук, Кривий Ріг, Лубни, Луцьк, Львів, Мелітополь, Миргород, Мукачево, Миколаїв, Нова Каховка, Ніжин, Нікополь, Новоград-Волинський, Обухів, Одеса, Павлоград, Первомайськ (Миколаївська обл.), Подільськ, Полтава, Прилуки, Рівне, Славута, Сміла, Сторожинець, Стрий, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Чорноморськ, Шостка, Южноукраїнськ

За більш детальною інформацією Ви завжди можете звернутися до наших фахівців. Телефонуйте – будемо раді Вам допомогти!

Виникли будь-які питання?

Зв'яжіться з нами за телефонами або через форму зворотного зв'язку!