banner-feterbanner-feter
Футеровка барабанів
konveernie-lenti-sliderkonveernie-lenti-slider
Конвеєрні стрічки
Переваги
Величезний досвід
Сертифікати на продукцію
Рішення під ключ
Технологічне виробництво
Будь-які способи оплати
Виникли будь-які питання?
Зв'яжіться з нами за телефонами або через форму зворотного зв'язку!

Транспортерні конвеєрні стрічки, конвеєри в ТОВ “ХАРКІВГУМОТЕХНІКА”

ТОВ “ХарківГумоТехніка” пропонує придбати стрічкові конвеєри та транспортери усіх видів, а також представляє увазі своїх клієнтів транспортерні та конвеєрні стрічки нові та б/в, а також: напірні рукави, ремені приводні, техпластину, гальмівну стрічку, шевронну стрічку та інші гумотехнічні вироби. Уся продукція в наявності на складі. Також фахівці ТОВ “ХарківГумоТехніка” виконають стикування транспортерних стрічок, гумування (футерування) приводних барабанів.

Продукція, яку ми представляємо має широке застосування у всіх галузях народного господарства і промисловості (поліграфічне виробництво, харчова, гірничо-і каменеобробна промисловість). ТОВ “ХарківГумоТехніка” пропонує широкий асортимент конвеєрних (транспортерних) стрічок усіх видів, а також інші полімерні вироби: ремені приводні, рукава напірні, техпластину, гальмівні стрічки, а також стрічкові конвеєри (транспортери) в зборі.

Вся продукція, яку представляє ТОВ “ХарківГумоТехніка” визнана великими споживачами гумотехнічних виробів і відповідає стандартам якості України. Наша продукція може бути класифікована наступним чином:

 

Конвеєрна (транспортерна) стрічка:

Ми пропонуємо Вашій увазі конвеєрні та транспортерні стрічки загального призначення, конвеєрні стрічки для похилого транспортування, для деревообробних та меблевих комбінатів, для гірничодобувної і каменеобробної промисловості, для використання в харчовій, медичній та фармацевтичній промисловості, а також транспортерні стрічки для аеропортів, поштових служб та інших галузей промисловості та народного господарства.

Транспортерна стрічка (стрічка конвеєрна) ГОСТ 20-85 призначена для транспортування сипучих, кускових і штучних вантажів на стрічкових конвеєрах. Конвеєрні стрічки виробляються як загального призначення, так і спеціалізовані:

• теплостійка конвеєрна стрічка;

• негорюча конвеєрна стрічка;

• маслобензостійка конвеєрна стрічка;

• харчова транспортерна стрічка;

• шевронна транспортерна стрічка.

Рукава напірні:

Напірні рукава використовують для нагнітання і всмоктування пара, газу, рідин, сипучих матеріалів, в якості гнучких трубопроводів. Рукава напірні по своєму застосуванню діляться на:

• рукава напірні з нитяним обплетенням, ГОСТ 10362-76;

• рукава напірні з текстильним каркасом і металевою спіраллю, ГОСТ 5398-76;

• рукава напірні з текстильним каркасом, ГОСТ 18698-79;

• рукава РВТ з металлоопліткою неармовані, ГОСТ 6286-73;

• рукава для газового зварювання і різання, ГОСТ 9356-75;

• рукава і муфти прокладочной конструкції «дюріт».

Приводні ремені:

Приводні ремені використовують для приводів різноманітних машин (в тому числі сільгосптехніки), промислових верстатів і т.д. Приводні ремені бувають наступних видів:

• ремені приводні клинові нормальних перетинів,

• ремені вентиляторні клинові,

• ремені приводні,

• ремені плоскі.

Гальмівні стрічки:

Гальмівна стрічка ТОВ “ХарківГумоТехніка” реалізує гальмівні стрічки ЛАТ-2, ЕМ-1 і ЕМ-К. Гальмівні стрічки застосовуються в гальмових і фрикційних вузлах машин і механізмів при сухому терті матеріалу в якості накладок.

Техпластина:

Техпластина використовується у виробництві і виготовленні гумотехнічних виробів, що застосовуються для ущільнення і амортизації з’єднань, запобігання тертя між металевими поверхнями, для сприйняття одиночних ударних навантажень, а також в якості прокладок і настилів.

Пластина технічна за своїми характеристиками випускається наступних типів:

• тепломорозокислотощелочестійка (ТМКЩ),

• маслобензостійка (МБС),

• вакуумна техпластина,

• пориста техпластина,

• харчова техпластина.

Послуги:

ТОВ “ХарківГумоТехніка” надає послуги зі стикування (склеювання) конвеєрних стрічок методом холодної вулканізації, а також футерування (обрезініваніе) приводних барабанів. Ви можете замовити роботу кращих фахівців!

На нашому сайті ви знайдете докладний опис всіх видів гумотехнічної продукції. У разі необхідності всі Ваші технічні та комерційні подробиці Ви можете уточнити у менеджерів ТОВ “Харківгумотехника”. Ми висловлюємо надію, що наш сайт допоможе Вам розібратися в широкому асортименті гумотехнічних виробів.

ТОВ “ХарківГумоТехніка” здійснює поставки гумотехнічних виробів в: Вінницьку, Волинську, Дніпропетровську, Житомирську, Закарпатську, Запорізьку область, Івано-Франківську, Київську, Кіровоградську, Львівську, Миколаївську, Одеську, Полтавську, Рівненську, Сумську, Тернопільську, Харківську, Херсонську, Хмельницьку, Черкаську, Чернігівську, Чернівецьку область.

Ваше замовлення може бути доставлений в зручний для Вас час в усі області та міста України. Ви можете уточнити дату, час і, маршрут доставки у менеджера. Ціну на РТВ на момент замовлення, звертайтесь до свого менеджера.

Якщо ви приймете рішення придбати гумові вироби у нас, то Ваше замовлення на ГТВ може бути виконаний в наступні міста: Олександрія, Біла Церква, Бердичів, Бердянськ, Біла Церква, Білгород-Дністровський, Бориспіль, Бровари, Вінниця, Вознесенськ, Володимир-Волинський, Вишневе, Дніпродзержинськ, Дніпропетровськ, Дрогобич, Дубно, Дунаївці, Жовті Води, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ізмаїл, Іллічівськ, Кам’янець-Подільський, Київ, Коломия, Кіровоград, Ковель, комса мольск, Коростень, Котовськ, Кременчук, Кривий Ріг, Лубни, Луцьк, Львів, Мелітополь, Миргород, Мукачево, Миколаїв, Нова Каховка, Ніжин, Нікополь, Новоград-Волинський, Обухів, Одеса, Павлоград, Первомайськ Миколавская обл.), Полтава, Прилуки, Рівне, Славута, Сміла, Сторожинець, Стрий, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Шостка, Южноукраїнськ .

Показати