hrti@ukr.net

UA | RU

hrti@ukr.net Транспортерные ленты: (097) 516-37-10 Рукава и техпластины: (097) 603-89-43 Ремни: (066) 794-55-98
×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 698

Стикування конвеєрних стрічок

 

ВАТ "ХарківГумоТехніка" здійснює роботи зі стикування стрічок конвеєрних транспортерних, а також роботи з ремонту та склеювання транспортерних конвеєрних стрічок методом холодної вулканізації.

Чому є важливим відповідальне ставлення до такого процесу як стикування конвеєрних (транспортерних) стрічок? Треба розуміти, що конвеєрна стрічка є однією з особливо важливих деталей конвеєра. Зазвичай конвеєрна стрічка є найдорожчим, а також найменш довговічним елементом конвеєра. Чому так відбувається? Конвеєрна стрічка є тяговим елементом для транспортування вантажу, тому саме на неї лягає основне навантаження.

У разі, якщо Вас цікавить ремонт конвеєрних (транспортерних) стрічок, стикування конвеєрних (транспортерних) стрічок, вулканізація конвеєрних (транспортерних) стрічок, склеювання конвеєрних (транспортерних) стрічок, фахівці компанії ВАТ "ХарківГумоТехніка" завжди напоготові виконати відповідні роботи на високому рівні, а також надати кваліфіковану консультацію..

На нашому підприємстві ми використовуємо таку технологію стикування конвеєрних (транспортерних) стрічок — метод холодної вулканізації. Для склеювання конвеєрних (транспортерних) стрічок застосовується двокомпонентний промисловий клей, що дозволяє отримати стрічку у короткі терміни і майже без втрати якості. Для стикування конвеєрних (транспортерних) стрічок методом холодної вулканізації використовують гумотканинні конвеєрні стрічки завширшки до 1600 мм. Обмеження за температурним режимом — до 80°С.

Тривалість ремонту конвеєрних (транспортерних) стрічок залежить від ширини стрічки, а також кількості кордів у ній, й коливається від 3 до 6 годин. Величезною перевагою, котру оцінять наші клієнти, є той факт, що стрічку конвеєра можна запускати вже за 3-4 години після стикування конвеєрної (транспортерної) стрічки.

Переваги холодної вулканізації конвеєрних (транспортерних) стрічок:

 1. Цей метод є найефективнішим і водночас найпростішим;
 2. Стикування конвеєрних (транспортерних) стрічок відбувається у найкоротші терміни;
 3. Досягається зниження вартості стикування конвеєрної (транспортерної) стрічки (відсутня потреба у дорогому устаткуванні та матеріалах);
 4. Що менше часу треба для склеювання конвеєрної (транспортерної) стрічки, то менша тривалість зупинки вашого виробництва;
 5. Є можливість виконувати стикування конвеєрних (транспортерних) стрічок безпосередньо на виробництві, навіть не знімаючи стрічку з конвеєра;
 6. Якщо стикування конвеєрної (транспортерної) стрічки виконано з дотриманням технології, це гарантує надійність стику до повного зношення стрічки.

Метод холодної вулканізації має такі обмеження:

 1. необхідно дотримуватися температурних режимів експлуатації стрічок: від –45 °С до +80°С;
 2. під час стикування стрічок температура довкілля не повинна падати нижче як +5°С.

  Види пошкоджень транспортерних стрічок, які можна ремонтувати:

  1. Повздовжній поріз конвеєрної стрічки (будь-якої довжини, наскрізні й ненаскрізні);
  2. Наскрізне пробиття конвеєрної стрічки;
  3. Пошкодження борту конвеєрної стрічки (гумотросові стрічки — пошкодження до 4 тросиків);
  4. Пошкодження обкладок конвеєрної стрічки;
  5. Поперечні порізи гумотканинних конвеєрних стрічок (до 20% від ширини стрічки).

   ВАТ "ХарківГумоТехніка" проведе роботи зі стикування конвеєрних стрічок якісно та швидко. Робота з нами — гарантія якості.

   Ми виконуємо роботи з ремонту конвеєрних (транспортерних) стрічок, стикування конвеєрних (транспортерних) стрічок, склеювання конвеєрних (транспортерних) стрічок, вулканізації конвеєрних (транспортерних) стрічок як на об'єкті замовника, так і на наших потужностях (з наступним відправленням замовнику).

   ВАТ "ХарківГумоТехніка" здійснює роботи з ремонту конвеєрних (транспортерних) стрічок, стикування конвеєрних (транспортерних) стрічок, склеювання конвеєрних (транспортерних) стрічок, вулканізації конвеєрних (транспортерних) стрічок у всіх областях України: Крим, Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернігівська, Чернівецька.

   Ваше замовлення може бути доставлене у зручний для Вас час в усі області та міста України. Ви можете уточнити дату, час й маршрут доставки у менеджера. Ціну на стикування конвеєрних (транспортерних) стрічок з'ясовуйте у менеджера.

   Якщо ви вирішите замовити стикування конвеєрних (транспортерних) стрічок у нас, то Ваше замовлення на роботи з ремонту конвеєрних (транспортерних) стрічок буде виконано у таких містах: Олександрія, Алушта, Алчевськ, Бахмут, Бердичів, Бердянськ, Біла Церква, Білгород-Дністровський, Бориспіль, Бровари, Вінниця, Вознесенськ, Володимир-Волинський, Вишневе, Горішні Плавні, Горлівка, Дніпро, Донецьк, Дрогобич, Дубно, Дунаївці, Євпаторія, Жовті Води, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ізмаїл, Кам'янець-Подільський, Кам'янське, Київ, Керч, Коломия, Кропивницький, Ковель, Коростень, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Лубни, Луганськ, Луцьк, Львів, Макіївка, Маріуполь, Мелітополь, Миргород, Мукачево, Миколаїв, Нова Каховка, Ніжин, Нікополь, Новоград-Волинський, Обухів, Одеса, Павлоград, Первомайськ (Миколаївська обл.), Подільськ, Полтава, Прилуки, Рівне, Севастополь, Сєвєродонецьк, Сімферополь, Славута, Сміла, Сторожинець, Стрий, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Феодосія, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Чорноморськ, Шостка, Южноукраїнськ, Ялта.

   За більш детальною інформацією Ви завжди можете звернутися до наших фахівців. Телефонуйте - будемо раді Вам допомогти!