hrti@ukr.net

UA | RU

Виробництво конвеєрних роликів

Виробництво роликів конвеєрних

ТОВ "ХарьковРезиноТехника" пропонує конвеєри стрічкові і комплектуючі до них власного виробництва. Одним з напрямів діяльності нашої компанії є проектування і виготовлення роликів конвеєрних в повній відповідності з вимогами ГОСТ 22646-77. При виробництві інженери компанії враховують чинники, які призводять до зносу роликів конвеєрних і транспортерного устаткування. Саме тому наша продукція повною мірою відповідає очікуванням замовників.

Виготовлення роликів для конвеєрів

Для виробництва якісної продукції ми використовуємо надійні матеріали і сучасні технології. При проектуванні беруться в розрахунок умови експлуатації устаткування на заводах і підприємствах різних галузей промисловості, в складських комплексах і на виробничих лініях.

Один з основних секретів тривалої служби ролика - застосування підшипників в пилозахищеному корпусі з матеріалів несхильних до корозії. Тип підшипника підбирається залежно від діаметру ролика, рівня навантаження і місця установки на конвеєрі. Це можуть бути кулькові підшипники з металевим або пластиковим захистом від попадання пилу, або роликові підшипники. Підшипники роликові в корпусі розраховані на навантаження радіального типу.

Для виготовлення продукції, яка експлуатується на заводах з високим рівнем запиленої, підшипники поміщаються в корпус з канальними лабіринтами, заповненими мастилом Літол. Завдяки такій технології виготовлення термін служби підшипникового вузла, ролика і конвеєрного устаткування в цілому значно збільшується. Крім того, у разі виходу підшипника з ладу можна оперативно зробити заміну як самого підшипника, так і корпусу без тривалого простою стрічки.

Окрема увага при проектуванні і виготовленні роликів приділяється співісній підшипників. Обичайка і вісь ролика виготовляються з нержавіючої конструкційної сталі. Для зменшення сил тертя між стрічкою і корпусом ролика, а також для підвищення амортизуючих властивостей на ділянках з підвищеним навантаженням застосовується технологія футерування - сталева труба, в якій знаходяться підшипники і вісь, покриваються шаром гуми. Завдяки цій технології знижується навантаження на привід конвеєра і саму стрічку. Також ми пропонуємо виробництво конвеєрних роликів з обичайкою з полімерних матеріалів.

Замовити виробництво конвеєрних роликів в Харкові

Компанія "ХарьковРезиноТехника" співпрацює з лідируючими промисловими підприємствами України, Європи і СНД. Ми поставляємо конвеєри, ролики, роликоопоры, стрічки транспортерні і іншу продукцію на заводи, фабрики, в складські логістичні центри і на підприємства гірничодобувної промисловості. Для замовлення проектування і виготовлення роликів потрібної модифікації звертайтеся до наших менеджерів.

Уточніть вартість і терміни виготовлення у фахівців "Харьковрезинотехника".

Ваше ім'я
Індекс/Місто
Телефон
Зворотний e - mail
Повідомлення