hrti@ukr.net

UA | RU

Шевронна стрічка1 

шевронная лента купить шевронную ленту

шевронная лента Украина Харьков

 

 

Однією з послуг, яку надає ТОВ "Харківгумотехника", є виробництво і продаж стрічок шевронних конвеєрних (шевронна стрічка Україна, Харків), рифлення конвеєрних стрічок (рифлена стрічка купити). Шевронна стрічка (стрічка конвеєрна шевронна) виготовляється за допомогою методу холодної вулканізації, яка має ряд переваг:

при стикуванні стрічок даними способом застосовується спеціальний клей, який в подальшому не вимагає використання преса;
даний метод є менш трудомістким, тому час на з'єднання стрічок істотно зменшується;
ціна виробів (собівартість), виготовлених за допомогою даного методу, значно нижче завдяки відсутності операцій, пов'язаних з використанням преса.
Тим не менше, використання даного методу має і свої недоліки. Один з них пов'язаний з тим, що на конвеєрах, що транспортують матеріал, температура якого вище 80 ° С, холодна вулканізація не використовується.

Рифлення конвеєрних стрічок (рифлена стрічка Україна, Харків купити) застосовується для збільшення продуктивності конвеєра, що працює під нахилом. Шевронна стрічка (стрічка конвеєрна шевронна продаж і виробництво) дає можливість здійснювати транспортування вантажу під будь-яким кутом до 45 °. Резинотканевая рифлена стрічка (виробництво, продаж, рифлення конвеєрних стрічок) - це стрічка, на робочу поверхню якої нанесені гумові виступи, при цьому схема нанесення їх може бути абсолютно різноманітної. Все залежить від функцій, які вона буде виконувати.

Стрічка конвеєрна шевронна (шевронна стрічка ціна) володіє наступними основними характеристиками:

геометричні характеристики профілю: висота, ширина вершини і підстави;
крок рифлення;
візерунок рифлення: поперечне або ромбовидное, шевронне з відкритим / закритим кутом, для вертикального конвеєра або спеціальна конфігурація.
Якщо Вас цікавить шевронна стрічка (ціна) або рифлення конвеєрних стрічок (рифлена стрічка Харків), купити її Ви можете у нас. Якщо Ви хочете дізнатися, яка ціна на пропоновані послуги, телефонуйте нашим менеджерам і вони з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Є можливість виробництва литого шеврони для транспортерних стрічок:

Литой шеврон транспортерной ленты Литой шеврон транспортерной ленты Литой шеврон транспортерной ленты  


ТОВ "Харківгумотехника" здійснює поставки шевронною конвеєрної стрічки в: Крим, Вінницьку, Волинську, Дніпропетровську, Донецьку, Житомирську, Закарпатську, Запорізьку область, Івано-Франківську, Київську, Кіровоградську, Луганську, Львівську, Миколаївську, Одеську, Полтавську, Рівненську, Сумську, Тернопільську, Харківську, Херсонську, Хмельницьку, Черкаську, Чернігівську, Чернівецьку область.

шевронная лента купить шевронную ленту  

шевронная лента Украина Харьков

 

Ваше замовлення може бути доставлений у зручний для Вас час у всі області і міста України. Ви можете уточнити дату, час і, маршрут доставки у менеджера. Ціну шевронною конвеєрної стрічки на момент замовлення, звертайтесь до свого менеджера.

На підприємстві ХРТІ налагоджено виробництво стрічки шевронною з гофробортамі (литий кофроборт і шеврони, що не клеєні).

шевронная транспортерная лента с гофробортом Гофроборт транспортерной шевронной ленты

 

Якщо ви приймете рішення придбати шеврони конвеєрну стрічку у нас, то Ваше замовлення на шевронні конвеєрні стрічки може бути виконанню в наступні міста: Олександрія, Алушта, Алчевськ, Артемевск, Біла Церква, Бердичів, Бердянськ, Біла Церква, Білгород-Дністровський, Бориспіль, Бровари , Вінниця, Вознесенськ, Володимир-Волинський, Вишневе, Горлівка, Дніпродзержинськ, Дніпропетровськ, Донецьк, Дрогобич, Дубно, Дунаївці, Євпаторія, Жовті Води, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ізмаїл, Іллічівськ, Кам'янець-Подільський, Київ, Керч, Коломия, Кіровоград, Ковель, Комсомольськ, Коростень, Котовськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Лубни, Луганськ, Луцьк, Львів, Макіївка, Маріуполь, Мелітополь, Миргород, Мукачево, Миколаїв, Нова Каховка, Ніжин, Нікополь, Новоград-Волинський, Обухів, Одеса, Павлоград, Первомайськ (Ніколавская обл.), Полтава, Прилуки, Рівне, Севастополь, Сєвєродонецьк, Сімферополь, Славута, Сміла, Сторожинець, Стрий, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Феодосія, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси , Чернігів, Чернівці, Шостка, Южноукраїнськ, Ялта.

шевронная транспортерная лента с гофробортом Гофроборт транспортерной шевронной ленты

Гофроборт транспортерной шевронной ленты

За більш детальною інформацією Ви завжди можете звернутися до нашим спеціалістів. Дзвоніть - будемо раді Вам допомогти!!