hrti@ukr.net

UA | RU

hrti@ukr.net Транспортерные ленты: (097) 516-37-10 Рукава и техпластины: (097) 603-89-43 Ремни: (066) 794-55-98

Транспортерна конвеєрна стрічка

Транспортерная лента украина

Транспортерна стрічка використовується для різних робіт з транспортування різноманітних кускових і насипних вантажів: руд кольорових і чорних металів, вугілля та гірських порід, малоабразивних матеріалів. Саме тому існує безліч типів конвеєрних стрічок, які представлені на нашому сайті.

Зацікавила високоякісна конвеєрна стрічка? Купити її за хорошою ціною можна у нас. Тому допоможемо розібратися з тим, на що варто звернути увагу, і для яких завдань призначено той чи інший тип транспортерної стрічки.

Стрічка транспортерна є найважливішою деталлю стрічкового конвеєра. Вона виконує функцію переміщення різноманітних вантажів по всій своїй довжині в горизонтальній площині або під нахилом.

Конструкція транспортерної стрічки

транспортерная лента - конструкция

 1. Робоча гумова обкладка транспортерної стрічки;
 2. Тканинні прокладки з натуральних, синтетичних або комбінованих волокон — каркас конвеєрної стрічки;
 3. Гумові прокладки, що з'єднують шари прокладного матеріалу конвеєрних стрічок;
 4. Неробоча гумова обкладка;
 5. Гумовий борт, призначений для захисту транспортерних стрічок від розшаровування і від впливу агресивних середовищ.

За призначенням стрічки конвеєрні діляться на:

 1. Шахтні транспортерні стрічки — основною властивістю таких стрічок є захищеність від загоряння (самозатухання).
 2. Морозостійкі — призначені для роботи за низьких температур (до -60°С).
 3. Теплостійкі — призначені для транспортування гарячих вантажів до +200°С.
 4. Харчові транспортерні стрічки — застосовуються на підприємствах, де стрічка входить в безпосередній контакт з харчовими продуктами. Основна властивість такого виду конвеєрних стрічок — не відбувається жодних хімічних реакцій під час контакту харчових продуктів з поверхнею стрічки.
 5. Оливо/бензостійкі — мають хімічну стійкість до різних типів мастила або палива.
 6. Стрічки конвеєрні загального призначення — призначені для роботи на конвеєрах середньої навантаженості (за міцнісними та температурними показниками). Це найпоширеніший тип конвеєрних стрічок.

  За типом каркаса розрізняють такі види транспортерних стрічок

  1. Стрічка конвеєрна гумотканинна (з тканинним каркасом) — найрозповсюдженіший тип стрічок. Каркас зроблено із тканини як натуральної (бавовна), так і синтетичної спеціального плетіння. Міцність тканини складає від 55 до 400 Н/мм.
  2. Стрічка конвеєрна із каркасом зі сталевих тросів (гумотросова) — призначається для конвеєрів, довжина яких перевищує 300 м. Здебільшого такі конвеєри транспортують важкі та великі вантажі (каміння, вугілля, колоди тощо).

   ТОВ "Харківгумотехніка" займається виробництвом і продажем транспортерної стрічки будь-якого типу. У нас ви можете замовити та купити транспортерну стрічку, яка відповідає всім стандартам ДСТУ і є однією з найякісніших транспортерних стрічок України. До того ж ціна конвеєрної стрічки є абсолютно прийнятною. Тому для більшості підприємств, що використовують стрічкові конвеєри, стрічка транспортерна від ХарківГумоТехніка є найкращою з точки зору співвідношення ціна-якість.

   Також у нас Ви можете купити конвеєрну стрічку б/в.

   Якщо Вам терміново потрібна транспортерна стрічка у Києві, гальмівна стрічка, купити її можна у нас з доставкою по всій Україні й за привабливою ціною. Ваше замовлення буде виконано в найкоротші терміни та доставлене в будь-яке місто України, включно з Харковом, Києвом, Донецьком, Луганськом тощо. Для цього вам достатньо заповнити заявку на стрічку транспортерну, вказавши якомога докладніше всі особисті вимоги.

   За більш детальною інформацією Ви завжди можете звернутися до наших фахівців. Телефонуйте - будемо раді Вам допомогти!