hrti@ukr.net

UA | RU

Транспортерна конвеєрна стрічка

Транспортерная лента украина

Транспортерна стрічка виконує різні роботи по транспортуванню різноманітних кускових і сипучих вантажів: руд кольорових і чорних металів, вугілля і гірських порід, мало-абразивних матеріалів, саме тому існує безліч типів конвеєрних стрічок, які представлені на нашому сайті.

Зацікавила висококачественнаяконвейерная стрічка? Купити її за хорошою ціною можна у нас. Для цього допоможемо розібратися на що варто звернути увагу і для яких цілей який тип транспортерних стрічок призначений.

Стрічка транспортерна є найважливішою деталью стрічкового конвеєра. Вона виконує функцію переміщення різноманітних вантажів на всій своїй протяжності в горизонтальній площині або під нахилом.

Конструкция транспортёрной ленты

транспортерная лента - конструкция

 1. Робоча гумова обкладка транспортерної стрічки;
 2. Тканинні прокладки з натуральних, синтетичних або комбінованих волокон - каркас конвеєрної стрічки;
 3. Гумові прокладки з'єднують шари прокладки конвеєрних стрічок;
 4. Неробоча гумова обкладка.
 5. Гумовий борт, призначений для захисту транспортних стрічок від розшаровування і від впливу агресивних середовищ.

За призначенням стрічки конвеєрні діляться на:

 1. Шахтні транспортерні стрічки - основною властивістю таких стрічок є захист від загоряння (самозагасання).
 2. Морозостійкі - призначені для роботи при низьких температурах (до -60 ° С).
 3. Теплостійкі - призначені для транспортування гарячих вантажів до +200 ° С.
 4. Харчові транспортерні стрічки - застосовуються на підприємствах, де стрічка входить в безпосередній контакт з харчовими продуктами. Основна властивість такого виду конвеєрних стрічок - не викликають хімічних реакцій при контакті з продуктами харчування.
 5. Маслобензостойкие - облаем хімічну стійкість до різних типів масел або палива.
 6. Стрічки конвеєрні загального призначення - призначені для роботи на конвеєрах середньої навантаженості (по міцності і за температурними показниками). Це найпоширеніший тип конвеєрних стрічок.

  За типом каркаса розрізняють наступні види транспортерних стрічок

  1. Стрічка конвеєрна резинотканевая (з тканинним каркасом) - найбільш популярний тип стрічок. Як каркас використовуються тканини спеціального плетіння - як натуральні (бавовна), так і синтетичні. Міцність тканини варіює від 55 до 400 Н / мм.
  2. Стрічка конвеєрна з каркасом із сталевих тросів ( гумотросового ) - призначена для конвеєрів, довжина яких перевищує 300 м. Зазвичай такі конвеєри транспортують важкі і великі вантажі ( камені або вугілля, колоди і ін.)

   ТОВ "Харьковрезинотехника" займається виробництвом і продажем транспортировочной стрічки будь-якого типу. У нас ви можете замовити і купити транспортерну стрічку, яка відповідає всім стандартам ГОСТ і є однією з найбільш якісних транспортерних стрічок України. При цьому ціна на конвеєрну стрічку абсолютно прийнятна. Тому для більшості підприємств, що використовують стрічкові конвеєри, стрічка транспортерна Харків Гумово Техніки є найкращою з точки зору співвідношення ціна -якість.

   Також у нас Ви можете купити конвеєрну стрічку б / у.

   Якщо Вам терміново потрібна транспортерна стрічка в Києві , купити її можна у нас з доставкою по всій Україні і за привабливою ціною. Ваше замовлення буде виконано в найкоротші терміни і доставлений в будь-яке місто України включаючи Харків, Київ, Донецьк, Луганськ і т. Д. Для цього вам необхідно просто заповнити заявку на стрічку транспортерну, вказавши якомога докладніше всі особисті вимоги.

   За більш детальною інформацією Ви завжди можете звернутися до наших фахівців. Телефонуйте - будемо раді Вам допомогти!