hrti@ukr.net

UA | RU

Техпластина

ТОВ "Харьковрезинотехника" пропонує Своїм Клієнтам різноманітні гумовотехнічні вироби, в тому чіслі техпластина (технічна пластина Україна, Харків) гумова, техпластина ТМКЩ, техпластина МБС, техпластина губчаста, техпластина пориста. Наша компанія предлагает техпластину різніх віробніків. Такоже у нас Ви можете Придбати послуги, пов'язані з футеровкою конвеєрніх барабанів с помощью технічної пластини з гуми.

Технічна пластина ГОСТ 7338-90 (техпластина Україна, Харків) є спеціальнім гумовотехнічнім вироби, Який нестійкій до впліву масла, тепла, кислот, холоду, бензину и лугів. Вона вікорістовується у ВИРОБНИЦТВІ ГТВ, что прізначаються для ущільнення з'єднань, а самє щоб Зменшити, або віключіті тертим между металевий та іншімі поверхні (служити свого роду прокладкою).

Техпластина ТМКЩ (тепло-морозо-кислото-лугостійкі) - вікорістовується в агресивних середовища (кіслотні середовища, в прісної / морської / стічної и промислової воде, яка НЕ містіть органічніх розчинників; інертнімі газами при тиску від 0,05 до 0, 4 МПа, а такоже в концентрованіх кислотних, соляних и Лужний розчин, з концентрацією НЕ більше 20%, и при тиску від 0,05 до 10,0 МПа). Робочі температура для техпластини ТМКЩ від -45 до + 80 ° С.

Техпластина МБС (масло-бензостійкий техпластина), вікорістовується в середовище інертніх газів (Тиск від 0,05 до 0,4 МПа), в повітряному середовіщі приміщень и ємностях Судін, в нафтовий паливі, в маслі, в бензіні (Тиск від 0,05 до 10,0 МПа) и азоті. Робоча температура для техпластини МБС ставити від -30 до + 80 ° С.

Техпластина губчаста (техпластина пориста) - це гумовотехнічні віріб з пористого матеріалу. Техпластина губчаста віготовляється на основе каучуку твердого (або латексу). Даній материал володіє тепло- и звукоізоляційні Властивості и одночасно представляет собою герметик. Техпластина губчаста (пориста) вікорістовується в якості амортизатора, в галузь машинобудування та Приладобудування для ущільнення рознімніх з'єднань, виброизолятора, як прокладка на тарі, такоже при ВИРОБНИЦТВІ спинок для сидінь и інше. Техпластина губчаста и пориста викорис при работе в Пілов, повітряних середовище, а такоже середовище, в якіх Присутні брізкі води. Одночасно дана техпластина НЕ вітрімує контакту з маслом, різнімі мастильними матеріалами, бензином, гасом, газами, луками та кислотами.

Если Вас цікавить техпластина (технічна пластина) гумова, ТМКЩ, МБС, пориста, губчаста, ТОВ "Харьковрезинотехника" завжди поможет Вам поставками.

ТОВ "Харьковрезинотехника" Здійснює поставки техпластини в: Крим, Вінніцьку, Волинська, Днепропетровске, Донецке, Житомирська, Закарпатська, Запорізьку область, Ивано-Франковске, Київську, Кіровоградську, Луганську, Львівську, Міколаївську, Одеська, Полтавську, Рівненську, Сумська, Тернопільську, Харківську, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернігівську, Чернівецьку область.

Ваше замовлення может буті доставлених у Зручний для Вас годину у всі області и міста України. Ви можете уточніті дату, час І, маршрут доставки у менеджера. Ціну техпластини на момент замовлення, звертайтесь до свого менеджера.

Если ви приймете решение Придбати техпластину у нас, то Ваше замовлення на техпластину может буті Виконання в следующие міста: Олександрія, Алушта, Алчевськ, Артемевск, Біла Церква, Бердичів, Бердянськ, Біла Церква, Білгород-Дністровський, Бориспіль, Бровари, Вінниця, Вознесенськ, Володимир-Волинський, Вишневе, Горлівка, Дніпродзержинськ, Дніпропетровськ, Донецьк, Дрогобич, Дубно, Дунаївці, Євпаторія, Жовті Води, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ізмаїл, Іллічівськ, Кам'янець-Подільський, Київ, Керч , Коломия, Кіровоград, Ковель, Комсомольськ, Коростень, Котовськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Лубни, Луганськ, Луцьк, Львів, Макіївка, Маріуполь, Мелітополь, Миргород, Мукачево, Миколаїв, Нова Каховка, Ніжин, Нікополь, Новоград-Волинський, Обухів, Одесcа, Павлоград, Первомайськ (Ніколавская обл.), Полтава, Прилуки, Рівне, Севастополь, Сєвєродонецьк, Сімферополь, Славута, Сміла, Сторожинець, Стрий, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Феодосія, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці , Шостка, Южноукраїнськ, Ялта.

За більш детальною інформацією Ви завжди можете звернутися до наших фахівців. Телефонуйте - будемо раді Вам допомогти!