hrti@ukr.net

UA | RU

hrti@ukr.net Транспортерные ленты: (097) 516-37-10 Рукава и техпластины: (097) 603-89-43 Ремни: (066) 794-55-98

Пересувні стрічкові конвеєри (транспортери)

Пересувні стрічкові конвеєри (транспортери)

 

Ленточный передвижной конвеер

Пересувні стрічкові конвеєри (стрічкові транспортери) — економічний і ефективний засіб транспортування матеріалів, вони чудово підходять для стаціонарних і пересувних заводів. Стрічковий транспортер вирізняється високим ККД і здатністю транспортування вантажів на великі відстані. Пересувний стрічковий конвеєр — це необхідна ланка у виробництві будівельних матеріалів з кам'яних порід. Він також активно використовується для завантаження автомобільного та залізничного транспорту зерном або іншими харчовими й не харчовими насипними продуктами. Тому, цілком очевидно, що він є найкращим вибором для виробників.

Пересувний стрічковий конвеєр (будівельні роботи)

 

Сфера застосування стрічкових конвеєрів загалом не обмежена: пересувний стрічковий конвеєр можна зустріти в гірничодобувній, металургійній, хімічній, а також харчовій промисловості. Використовують його для транспортування насипних, упакованих або кускових матеріалів і харчових продуктів, а також для фасування та пакування матеріалів на робочих місцях.

Пересувний стрічковий конвеєр у будівництві

Довжина і ширина конвеєрної стрічки може варіюватися і залежить від Ваших вимог. Підібрати необхідну за параметрами стрічку допоможуть наші менеджери. ТОВ "ХРТ" пропонує своїм покупцям усі види комплектовання до транспортерів, а також супутні послуги: стикування конвеєрної стрічки, футерування приводних барабанів, продаж транспортерної стрічки б/в. У продажу є конвеєрна стрічка ПВХ.