hrti@ukr.net

UA | RU

hrti@ukr.net Транспортерные ленты: (097) 516-37-10 Рукава и техпластины: (097) 603-89-43 Ремни: (066) 794-55-98

Горизонтальні стрічкові конвеєри (транспортери)

Горизонтальні стрічкові конвеєри (транспортери)

Горизонтальный ленточный конвейер

Конвеєр стрічковий горизонтальний можна використовувати на багатьох виробництвах. Такий тип конвеєрних систем має безліч переваг: стрічкові транспортери прості в експлуатації, їхній монтаж, налагодження і введення в експлуатацію не займають багато часу. Компанія «Харківгумотехніка» пропонує величезний вибір стрічкових конвеєрів від кращого виробника. Всі горизонтальні конвеєри відповідають міжнародним вимогам безпеки і виробляються відповідно до сучасних стандартів. Стрічка конвеєрна може бути гладкою або шорсткою. Шорстка стрічка використовується переважно для кута нахилу понад 10°.

Стрічкові транспортери досі є незамінним вантажно-транспортувальним обладнанням на складах, виробництвах, в магазинах, їх застосовують для завантаження і вивантаження найрізноманітнішої продукції. Горизонтальні стрічкові транспортери призначаються для переміщення будь-яких насипних вантажів, включно з агресивними: вугілля, пісок, крупи, каміння, порошок. А також для переміщення будь-яких штучних вантажів: мішки, ящики, дошки, упакована продукція тощо.

Горизонтальний стрічковий конвеєр (транспортування зерна)

 

 

ТОВ "ХРТ" також пропонує широкий вибір конвеєрної стрічки та іншого комплектовання для конвеєрів. Ми виконуємо стикування транспортерної стрічки (методом холодної вулканізації), футерування барабанів. Якщо купівля нової транспортерної стрічки не є необхідністю для ваших виробничих завдань, завжди є в наявності стрічка транспортерна б/в.