hrti@ukr.net

UA | RU

Стрічкові конвеєри (транспортери)


 

ТОВ "Харківгумотехника" поставляє своїм клієнтам стрічкові конвеєри / транспортери , в тому числі спеціальної конструкції і загального призначення.

Стрічкові конвеєри (транспортери) зазвичай комплектуються для управління розгоном / гальмуванням пристроями плавного пуску (частотні перетворювачі), які забезпечують управління швидкістю приводу. Таким чином управління здійснюється як з єдиного АРМ оператора, так і з розташованих локально пультів управління.

Для переміщення різних, в тому числі кускових, сипких і штучних вантажів на рассоянія до 10-12 км використовують горизонтальні транспортери, крутопохилі ковейери, безроликові транспортери, пересувні ковейери і спеціальні транспортери великих розмірів, які складають з окремих секцій. Полотно може бути прямолінійним і знаходитися у горизонтальній площині, або ж мати складну конфігурацію. Для переміщення штучних вантажів використовуються переважно транспортери з плоскою стрічкою.

У рух стрічковий конвеєр призводить приводная станція або привід, що складається з редуктора, електродвигуна, з'єднувальних муфт та барабана. Сипучі вантажі засипають в транспортер через воронку або направляючий лоток, а розвантажують за допомогою зкидача (плужкового або барабанного). Транспортні стрічкові конвеєри є високонадійні і забезпечують високу продуктивність. Ширина використовуваних конвеєрних тканинних стрічок - в діапазоні від від 300 до 2000 мм., Стрічка рухається зі швидкістю до 4 метрів в секунду. На навантаження / розвантаження і будівельних заходах використовують пересувні транспортери .

Стрічковий конвеєр при транспортуванні породи:

Основні переваги транспортерів полягають в простоті конструкції, високої надійності, довговічності. Вони легко піддаються автоматизації прості в обслуговуванні. Застосування конвеєрів обмежується, мабуть, лише можливими кутами нахилу настилу. Розрізняють загального і спеціального призначення. Для виключення прогину стрічки в проміжку між приводним і натяжним барабанами під нею по всій довжині встановлюються підтримують ролики. Стрічка приводиться в рух силою тертя, що виникає при обертанні приводного барабана. Рух за гнучким настилу (стрічці) передається від приводу, розташованого в приводної станції і що складається з електродвигуна і редуктора. Натяг рухається настилу здійснюється спеціальними гвинтовими або вантажними пристроями, розташованими в натяжної станції.

В ТОВ "Харківгумотехника" Ви можете придбати основні вузли транспортерів, а саме: барабани, стрічки, приводні і натяжні пристрої, ролико-опори, а також стрічкові транспортні конвеєри в зборі будь-якої довжини і продуктивності.

ТОВ "Харківгумотехника" поставляє такі види транспортерів:

܀ горизонтальні транспортні конвеєри (для транспортування сипучих вантажів);

܀ горизонтальні транспортні конвеєри (для транспортування штучних вантажів);

܀ крутопохилі стрічкові конвеєри з кутом транспортування від 18 до 45º;

܀ спеціальні стрічкові конвеєри (з конвеєрною стрічкою з виступами і гофробортамі);

܀ безроликові транспортні конвеєри (волокуші);

܀ пересувні транспортні конвеєри.

ТОВ "Харківгумотехника" здійснює поставки стрічкових конвеєрів в: Крим, Вінницьку, Волинську, Дніпропетровську, Донецьку, Житомирську, Закарпатську, Запорізьку область, Івано-Франківську, Київську, Кіровоградську, Луганську, Львівську, Миколаївську, Одеську, Полтавську, Рівненську, Сумську, Тернопільську, Харківську, Херсонську, Хмельницьку, Черкаську, Чернігівську , Чернівецьку область.

Ваше замовлення може бути доставлений у зручний для Вас час у всі області і міста України. Ви можете уточнити дату, час і, маршрут доставки у менеджера. Ціну транспортерних стрічкових конвеєрів на момент замовлення, звертайтесь до свого менеджера.

Якщо ви приймете рішення купити стрічковий конвеєр (транспортер) у нас, то Ваше замовлення може бути виконаний в наступні міста: Олександрія, Алушта, Алчевськ, Артемевск, Біла Церква, Бердичів, Бердянськ, Біла Церква, Білгород-Дністровський, Бориспіль, Бровари, Вінниця, Вознесенськ, Володимир-Волинський, Вишневе, Горлівка, Дніпродзержинськ, Дніпропетровськ, Донецьк, Дрогобич, Дубно, Дунаївці, Євпаторія, Жовті Води, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ізмаїл, Іллічівськ, Кам'янець-Подільський, Київ, Керч , Коломия, Кіровоград, Ковель, Комсомольськ, Коростень, Котовськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Лубни, Луганськ, Луцьк, Львів, Макіївка, Маріуполь, Мелітополь, Миргород, Мукачево, Миколаїв, Нова Каховка, Ніжин, Нікополь, Новоград-Волинський, Обухів, Одеса, Павлоград, Первомайськ (Ніколавская обл.), Полтава, Прилуки, Рівне, Севастополь, Сєвєродонецьк, Сімферополь, Славута, Сміла, Сторожинець, Стрий, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Феодосія, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Шостка , Южноукраїнськ, Ялта.

За більш детальною інформацією Ви завжди можете звернутися до наших фахівців. Телефонуйте - будемо раді Вам допомогти!