hrti@ukr.net

UA | RU

 

 

Роликоопори

 

Роликоопори для стрічкових конвеєрів в Харкові

Основним конструктивним елементом стрічкового конвеєра є роликоопори - металеві конструкції, на яких закріплюються ролики. Саме завдяки роликоопор конвеєрним забезпечується прямолінійний рух стрічки по заданій траєкторії. ТОВ «Харьковрезинотехника» пропонує свої послуги: роликоопори власного виробництва для транспортерів стрічкових будь-якого типу. Також в нашому асортименті ви знайдете весь спектр інших комплектуючих для ефективної роботи стрічок конвеєрних: підшипники, конвеєрні стрічки, ролики.

Роликові опори: їх характеристики і конструкція

Основне навантаження в процесі транспортування вантажу по стрічці доводиться на роликоопори, тому до них по ДСТУ пред'являють досить суворі вимоги. Роликоопори повинні відповідати наступним характеристикам для забезпечення ефективної роботи стрічкового транспортера:

܀ Мінімальний опір обертанню;

܀ для їх виробництва повинні використовуватися матеріали стійкі до корозії і абразивного зносу;

܀ прості у використанні і обслуговуванні, щоб в разі виходу з ладу роликоопори або окремо взятого ролика заміну можна було виконати без тривалих простоїв;

܀ роликоопори стрічкових конвеєрів повинні витримувати вагу вантажу.

Ще одна причина замовити роликоопори нашого виробництва - вони забезпечують центрування стрічки, надають необхідну жолобчастих верхньої гілки конвеєра, не дають їй зміщатися з боку в бік у процесі транспортування вантажу. Роликоопори можуть поставлятися як з встановленими на них роликами, так і без них в залежності від типу конвеєра і характеру переміщуються по стрічці вантажів.

Різновиди роликових опор для конвеєра

Для транспортування поштучного вантажу - коробок, невеликих шматків породи, цегли, ящиків та ін. - використовуються прямі роликоопори для верхньої гілки конвеєра. Вони ж встановлюються на транспортерах для ручного сортування або обробки товару. У зоні завантаження стрічки застосовуються, як правило, амортизуючі роликоопори, на які встановлюють ролики з гумовими кільцями, завдяки чому сильні навантаження не впливають негативно на конструкцію конвеєра.

Також ми займаємося виготовленням та інших видів роликових опор:

܀ Роликоопори верхні жолобчасті - надають верхньої гілки стрічки необхідне поглиблення по центру для транспортування насипного вантажу, можуть відрізнятися кутом нахилу жолоба;

܀ роликоопори прямі нижні - застосовуються для підтримки нижньої гілки стрічки;

܀ центруючі роликоопори - на них встановлюються ролики-дефлектори і використовуються для запобігання сходу стрічки з основних опор.

Залежно від умов експлуатації, в яких використовується конвеєрна стрічка, ми виготовляємо роликоопори легкої, середньої та важкої категорії. Останні застосовуються на гірничодобувних підприємствах, в шахтах і на виробничих підприємствах для транспортування важких вантажів.

Роликоопори жолоби в стандартному виконанні випускаються з кутом нахилу роликів 30 градусів. Але за бажанням замовника роликоопора жолобчаста виготовляється з кутом нахилу роликів в межах від десяти до 45-ти градусів. Для установки ж на ділянках подачі вантажу на стрічку рекомендуємо застосовувати роликоопори амортизуючі для продовження терміну роботи вузлів конвеєра.

Замовити виробництво роликоопор в Харкові

ТОВ «Харьковрезинотехника» - одне з провідних підприємств по виробництву стрічкових транспортерів і комплектуючих до них. У нашому асортименті представлений весь спектр продукції для ефективної роботи навантажувальних конвеєрів будь-якого типу.

Уточніть вартість і терміни виготовлення у фахівців "Харьковрезинотехника".

Ваше ім'я
Індекс/Місто
Телефон
Зворотний e - mail
Повідомлення