hrti@ukr.net

UA | RU

hrti@ukr.net Транспортерные ленты: (097) 516-37-10 Рукава и техпластины: (097) 603-89-43 Ремни: (066) 794-55-98

Ролики стрічкового транспортера

Ролики стрічкового транспортера

 

 

 

Ролики для стрічкових транспортерів в Харкові

Компанія "ХарьковРезиноТехника" робить увесь спектр роликів для транспортерних стрічок різних модифікацій, призначених для експлуатації в різних умовах. Ролики нашого виробництва в різному виконанні - сталеві, прогумовані, пластикові - успішно експлуатуються на багатьох підприємствах як в Україні, так і за її межами.

Які ролики транспортерні ми випускаємо

У нас ви можете замовити виробництво і постачання роликів для стрічкових транспортерів у будь-який регіон України. Ролики, що обертаються, є невід'ємним елементом конструкції транспортера. Їх основні завдання:

܀ натягнення і підтримка нижньої і робочої гілки стрічки;

܀ фіксують стрічку і не дають їй зміщуватися в процесі роботи;

܀ ролики для стрічкових конвеєрів сприймають на себе частину навантаження;

܀ забезпечують безшумну експлуатацію конвеєра упродовж усього його терміну служби.

Залежно від умов експлуатації і типу навантаження, ролики можуть класифікуватися по цілому ряду ознак. Так, на ділянках, де робиться завантаження стрічки, встановлюють амортизуючі ролики, тобто футеровані гумовими кільцями. Вони не лише відрізняються підвищеним ресурсом, але і захищають саму стрічку від деформацій і ушкоджень.

Ролики дефлектори перешкоджають зміщенню робочого полотна, задають траєкторію руху стрічки і її форму з жолобом посередині. Їх встановлюють з проміжком 5-15 метрів залежно від довжини транспортерної лінії. Вони можуть бути різного розміру і діаметру. Корпус ролика дефлектора є металевою трубою з гарячекатаної сталі. Є також варіанти у виконанні з пластика або прогумовані.

Гладкі ролики стрічкового транспортера є найбільш поширеною модифікацією, які завдяки формі і характеристикам корпусу забезпечують безперешкодне пересування стрічки з вантажем. Крім того, в ТОВ "ХарьковРезиноТехника" ви можете замовити ролики в легені, важкому або нормальному виконанні.

Переваги роликів конвеєрних виробництва ТОВ "HRTI"

Залежно від умов експлуатації ми запропонуємо ролики стрічкового конвеєра в різному конструктивному виконанні:

܀ з полиамидным фланцем - підходить для легенів і середніх умов;

܀ з точеним фланцем - призначаються для складних умов з великими навантаженнями, де потрібно додатковий захист підшипникового вузла;

܀ ролики з штампованим фланцем - вважається універсальним типом, оскільки поєднує в собі достоїнства двох попередніх різновидів по конструктивному виконанню.

Діаметр і тип підшипника підбирається, виходячи з діаметру корпусу і умов експлуатації роликів стрічкового конвеєра на вашому підприємстві. В основному для підшипникового вузла підбираються шарикопідшипники типоразмера від 204 до 408. Для штампованих і точених фланців амортизуючих роликів можуть також встановлюватися роликові підшипники різного діаметру.

Проникнення вологи і пилу в підшипниковий вузол - одна з головних причин поломки ролика. Щоб уникнути цього в процесі експлуатації, підшипник поміщається в захищений корпус, заповнений високотемпературними мастилами типу Літол.

Замовити виробництво роликів для конвеєра в Україні

Конструктивно ролики для конвеєрної стрічки нашого виробництва є повністю розбірними, що дозволяє замінити зношені в процесі роботи елементи. Ми готові виконати замовлення будь-якого рівня складності на постачання роликів, роликоопор і інших комплектуючих для ваших транспортерних стрічок у будь-якому регіоні України, Європи і СНД.

Уточніть вартість і терміни виготовлення у фахівців "Харьковрезинотехника".

Ваше ім'я
Індекс/Місто
Телефон
Зворотний e - mail
Повідомлення