hrti@ukr.net

UA | RU

hrti@ukr.net Транспортерные ленты: (097) 516-37-10 Рукава и техпластины: (097) 603-89-43 Ремни: (066) 794-55-98

 

 

Ролики конвеєрні

 

Ролики конвеєрні виробництва ТОВ "ХарьковРезиноТехника"

Компанія "ХарьковРезиноТехника" робить увесь спектр комплектуючих для конвеєрів і транспортерів. Ролики конвеєрні є одним з конструктивних елементів конвеєрної стрічки, від їх довговічності багато в чому залежить ефективність і термін служби транспортера. У нас ви можете купити ролики для конвеєра, виготовлені згідно ГОСТ 28628 в стандартних розмірах. Також ми виготовляємо ролики конвеєрні за доступними цінами в Україні згідно з технічним завданням замовника.

Ролики транспортерні : класифікація, конструкція

Ролики конвеєрні класифікують по ряду чинників : конструкція, принцип використання, місце установки на рамі конвеєра по відношенню до стрічки (верхні, нижні), характер вантажів, що транспортуються, по стрічці і ін. У нас можна замовити наступні типи роликів на конвеєр:

܀ типу дефлектора;

܀ амортизуючі;

܀ плоскі;

܀ желобочные;

܀ що струшують

Тот або інший тип підбирається, виходячи з особливостей і умов роботи. Залежно від того, які вантажі транспортуються по стрічці, ролики для конвеєрів діляться на важкі, легкі і середні. Розрізняються вони також і по конструктивному виконанню. Так, у нас можна купити ролики для транспортера з пластиковою оболонкою, прогумовані (футеровані), амортизуючі (оснащені кільцями з гуми для пом'якшення ударів). Ці типи роликів встановлюють для верхнього ряду. Для нижньої ж гілки стрічки застосовують дискові ролики.

Конструкція включає:

܀ сталевий вал;

܀ оболонку - пластикова або сталева прогумована труба;

܀ криті підшипники - кулькові або конічні залежно від діаметру;

܀ полиамидный корпус для захисту від попадання пилу всередину.

Усі ролики конвеєрні, купити які ви можете в нашій компанії, відповідають строгим вимогам українських і європейських стандартів, а також проходять контроль якості на кожному етапі виробництва

Переваги купівлі роликів для транспортерних стрічок в Харкові

Основна конкурентна перевага нашої продукції - повна відповідність вимогам замовника. Так, ролики конвеєрні амортизуючі для верхньої гілки стрічки ефективно поглинають удари в місцях максимального навантаження на стрічку. Ролики желобочного типу, які встановлюються для верхнього ряду, не дають стрічці в процесі руху зміщуватися з одного боку в інший. При цьому в її центральній частині формується поглиблення.

Завдяки нанесенню гуми і виробництву пластикових роликів транспортерних нижня і верхня гілці стрічки не постраждають від стирання поверхні і появи гострих граней. У ТОВ "ХарьковРезиноТехника" роликоопоры, ролики транспортерні купити можна будь-яких типоразмеров. Ми намагаємося утримувати на ролики транспортерні ціни на економічно обгрунтованому і адекватному рівні.

Таким чином, якщо вам необхідно ролики конвеєрні купити в Україні, а також інші комплектуючі для транспортерів, звертайтеся в ТОВ "ХарьковРезиноТехника". Ми запропонуємо вам вигідні умови співпраці.

Уточніть вартість і терміни виготовлення у фахівців "Харьковрезинотехника".

Ваше ім'я
Індекс/Місто
Телефон
Зворотний e - mail
Повідомлення