hrti@ukr.net

UA | RU

 

 

Приводні барабани

 

Купити приводний барабан стрічкового конвеєра в Україні від виробника

Найважливішим елементом конструкції стрічкового конвеєра є барабан приводний, замовити виробництво якого ви можете в ТОВ "ХарьковРезиноТехника". Без цього елементу робота транспортера неможлива в принципі, оскільки саме приводні барабани стрічкових конвеєрів забезпечують безперервний рух стрічки і її натягнення, передаючи тягове зусилля від двигуна. Ми робимо барабани і інші комплектуючі для конвеєрів як по стандартних розмірах, так і за технічним завданням замовника, враховуючи умови роботи і навантаження на транспортерну стрічку.

Особливості конструкції

Приводний барабан стрічкового конвеєра є гладким або футерованим (обгумований) металевим циліндром. Діаметр залежить від загальних параметрів конвеєра і може складати від 200 до 2500 міліметрів. Для забезпечення необхідного рівня міцності приводний барабан транспортера відливається з чавуну або високоміцної конструкційної сталі.

По конструктивному виконанню вони можуть бути наступних типів:

܀ посадка на вісь через закріпну втулку;

܀ маточина сполучена з віссю зварним методом;

܀ посадка на шпонку;

܀ вісь, що обертається завдяки застосуванню підшипників, що центруються.

Виконання підшипникового вузла може бути внутрішнім або зовнішнім. Приводний барабан стрічкового конвеєра наводиться в рух від тягового механізму - двигуна, причому момент руху поступає на вісь, пов'язану з приводом. Тип зчеплення з двигуном визначається призначенням конвеєра і характером матеріалів, що транспортуються. Так, приводні барабани конвеєрів, по яких транспортують щебінь, пісок і інші сипкі матеріали, сполучені з двигуном через жорстке зчеплення. Диференціальні редуктори і приводи розділового типу застосовуються для транспортування складніших вантажів і для зміни режимів роботи транспортера.

Різновиди конвеєрних приводних барабанів

Представлені увазі замовників приводні барабани стрічкових конвеєрів, купити які ви можете в ТОВ "ХарьковРезиноТехника", розрізняються за самими різними параметрами:

܀ лінійні розміри і діаметр;

܀ здатність витримувати певні навантаження;

܀ матеріали;

܀ спосіб фіксації підшипникового вузла;

܀ тип зчеплення з приводним механізмом.

Окрему увагу слід приділити поверхні. Так, приводні барабани для конвеєрів можуть бути з гладкою металевою поверхнею, з насічками різної форми для забезпечення кращого зчеплення із стрічкою. Проте істотно підвищити рівень техніко-економічних показників транспортера дозволяють приводні барабани футеровані. Завдяки нанесенню гуми вони можуть застосовуватися на виробництвах з найбільш складними умовами роботи. Існують, приміром, німецькі технології футерування за допомогою резино-керамики для максимального зниження ударних навантажень на приводний барабан конвеєра. Футерований шар може бути гладким, з ромбами, насічками або ребрами жорсткості (шевронний).

Замовити виготовлення приводного барабана в Харкові

Наша компанія тривалий час спеціалізується на виробництві транспортерів і комплектуючих до них. Приводні барабани для стрічкових конвеєрів випускаються з урахуванням умов експлуатації : для елеваторів, запорошених і вологих приміщень, підприємств металообробної галузі і ін.

У нас на приводні барабани для стрічкових конвеєрів ціни адекватні і економічно обгрунтовані. Отримати детальнішу інформацію про терміни виготовлення, умови постачання приводних барабанів, ціни і характеристики ви можете, подзвонивши нашим менеджерам по вказаних телефонах.

Уточніть вартість і терміни виготовлення у фахівців "Харьковрезинотехника".

Ваше ім'я
Індекс/Місто
Телефон
Зворотний e - mail
Повідомлення