hrti@ukr.net

UA | RU

Напірні рукава 

Рукава напірні використовують для забезпечення подачі під тиском (високим) рідин, газів, сипких матеріалів, пара. Вимоги подаються до рукавів: міцність, великий температурний діапазон, гнучкість і довговічність. Проводять рукава за допомогою армування шарами текстильного каркаса гумових шарів рукава. Як відомо, основна, але не єдина сфера використання використання напірних рукавів пов'язана з пожежними роботами.

Напірні рукави складаються з трьох шарів: внутрішнього гумового, одного (декількох) шарів каркаса текстильного і зовнішнього гумового шару, їх виготовляють різних видів, в залежності від сфери подальшого використання. 

Напірні рукава мають працездатністю в певних діапазонах температур:

 • для помірного клімату від -35 ° С до + 50 ° С;
 • для тропічного клімату від -20 ° С до + 55 ° С
 • для холодного клімату від -50 ° С до + 50 ° C

  Розрізняють такі основні види:

  • Усмоктувальні напірні рукава;
  • Рукава напірні з нитяним обплетенням;
  • Рукава напірні з текстильним каркасом;
  • Рукави напірні;
  • паропровідні рукава;
  • Штукатурні рукава;
  • Кисневі рукави;
  • Рукава високого тиску;
  • дюрітових рукава;

  Рукав напірний всмоктуючий застосовують при відкачці рідини (наприклад води) з ємностей, водойм або резервуарів з використанням пожежних насосів або помп. Завдяки гнучкості трубопроводу застосування цього виробу досить широке.

  Усмоктувальні напірні рукава (їх також називають армованими шлангами) використовують для наповнення або відкачування води з басейнів і резервуарів, а також при усуненні наслідків різних затоплень.

  Рукава напірні ГОСТ 10362-76 з нитяною опліткою використовують при подачі під тиском бензину, реактивного палива, мастила (солідолу жирового), дизельного палива, охолоджуючих рідин, мастил на нафтовій основі, води, слабких розчинів неорганічних кислот (крім азотної), а також лугів. Успішно працюють в районах помірного і тропічного клімату. Витримують температурний режим від -50 до +90 ° С.

  Рукав напірний ГОСТ 18698-79 з текстильним каркасом використовують як гнучкі трубопроводи, при подачі під тиском насиченої пари, газів, рідин і сипучих матеріалів.

  Рукава ГОСТ 5398-76 напірні з текстильним каркасом мають металеву спіраль і використовуються при нагнітанні і всмоктуванні палива, масел, рідин і газів. Кліматичне виконання напірних рукавів просимо вказувати при замовленні. Упаковка напірних рукавів проводиться в гофроящиках на европалетах.

  Технічні вимоги для зберігання рукавів напірних.

  Необхідно зберігати в приміщенні, яке захищене від сонячного випромінювання (прямі сонячні промені). Температура зберігання кисневих напірних рукавів: від -25 до + 25 ° С (відстань більше 1 м від будь-яких теплоизлучающих приладів).

  Рукава напірні дюритові необхідно захищати від попадання бензину, масла, гасу, а також їх парів, від впливу лугів, кислот, газів, інших речовин, які можуть зруйнувати гуму або текстильний каркас.

  Не можна зберігати напірні рукава з текстильним посиленням поруч з працюючим обладнанням радіоелектронного і іншого типів, яке може виділяти озон. Також рукава напірні необхідно захистити і від штучних джерел світла, які можуть виробляти ультрафіолетове випромінювання. Зберігати під тиском дюритові напірні рукава, або ж допускати потрапляння робочих речовин на торець шланга під час зберігання заборонено. Якщо напірні рукава зберігаються на складі більш 3-х місяців, то напірні рукава необхідно зберігати в розправленому вигляді.

  Транспортування проводиться будь-яким транспортом, проте рукава напірні повинні бути забезпечені від забруднення, механічних пошкоджень а також від прямих сонячних променів.

  ТОВ "Харківгумотехника" здійснює поставки напірних рукавів в: Крим, Вінницьку, Волинську, Дніпропетровську, Донецьку, Житомирську, Закарпатську, Запорізьку область, Івано-Франківську, Київську, Кіровоградську, Луганську, Львівську, Миколаївську, Одеську, Полтавську, Рівненську, Сумську, Тернопільську, Харківську, Херсонську, Хмельницьку, Черкаську, Чернігівську, Чернівецьку область.

  Ваше замовлення може бути доставлений у зручний для Вас час у всі області і міста України. Ви можете уточнити дату, час і, маршрут доставки у менеджера. Ціну напірних рукавів на момент замовлення, звертайтесь до свого менеджера.

  Якщо ви приймете рішення купити напірні рукава у нас, то Ваше замовлення на напірні рукава може бути виконаний в наступні міста: Олександрія, Алушта, Алчевськ, Артемевск, Біла Церква, Бердичів, Бердянськ, Біла Церква, Білгород-Дністровський , Бориспіль, Бровари, Вінниця, Вознесенськ, Володимир-Волинський, Вишневе, Горлівка, Дніпродзержинськ, Дніпропетровськ, Донецьк, Дрогобич, Дубно, Дунаївці, Євпаторія, Жовті Води, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ізмаїл, Іллічівськ, Кам'янець-Подільський, Київ, Керч, Коломия, Кіровоград, Ковель, Комсомольськ, Коростень, Котовськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Лубни, Луганськ, Луцьк, Львів, Макіївка, Маріуполь, Мелітополь, Миргород, Мукачево, Миколаїв, Нова Каховка, Ніжин, Нікополь, Новоград-Волинський, Обухів, Одеса, Павлоград, Первомайськ (Ніколавская обл.), Полтава, Прилуки, Рівне, Севастополь, Сєвєродонецьк, Сімферополь, Славута, Сміла, Сторожинець, Стрий, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Феодосія, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Шостка, Южноукраїнськ, Ялта.

  За більш детальною інформацією Ви завжди можете звернутися до наших фахівців. Телефонуйте - будемо раді Вам допомогти!